Ozzy Osbourne wydał pierwszy singiel od 9 lat i zapowiedział nowy album

08.11.2019 09:09
Ozzy Osbourne|undefined Fot. . kadr z wideo Under the Graveyard/Ozzy Osbourne/YouTube

Ozzy Osbourne ma obecnie przerwę od koncertowania, ale to nie zatrzymuje muzyka od prac nad nowym albumem. 

Król Ciemności powraca i to w dobrym stylu. Ze zdrowiem Ozzy'ego nie jest ostatnio najlepiej. Wokalista miał wypadek, w wyniku którego musiał wstrzymać koncerty. To jednak nie powstrzymuje artysty przed komponowaniem i śpiewaniem. Jakiś czas temu muzyk udowodnił to nagrywaniem z Post Malonem, a teraz Ozzy powraca z utworem autorskim. 

Ozzy Osbourne wydał pierwszy singiel od 9 lat. Jak brzmi "Under The Graveyard"?

Na najnowszym albumie pojawi się basista Guns N' Roses, Duff McKagan i perkusista Red Hot Chili Peppers, Chad Smith. Już teraz Ozzy dał nam przedsmak tego, co pojawi się na krążku. Wokalista wydał pierwszego singla od 9 lat. Jak zatem brzmi "Under The Graveyard"?

Przeczytaj także

Jak podaje NME, praca nad albumem rozpoczęła się od jamowania z muzykami. Ozzy opowiadał, że w ciągu dnia odbywało się jammowanie, a wieczorami rozpoczynała się praca nad piosenkami: 

Duff i Chad przychodzili i jamowaliśmy w ciągu dnia i wieczorem pracowaliśmy nad piosenkami. Już wcześniej mówiłem Sharon, że powinienem nagrywać album, ale z tyłu głowy miałem myśl, że nie mam na to siły. Andrew podsunął mi ten pomysł. Mam nadzieję, że ludzie będą tego słuchać i będą się tym cieszyć, bo włożyłem serce i dusze w ten album. 

Ostatnim wydawnictwem Ozzy'ego był album "Scream". Od tego czasu minęło aż 9 lat. Informację o tym, że Ozzy pracuje nad nową płytą, dowiedzieliśmy się od Sharon Osbourne. Kiedy ukaże się nowy album Króla Ciemności? Narazie wiemy, że płyta ujrzy światło dzienne w styczniu 2020 roku, ale konkretnej daty nie znamy. 

Zobacz także: Ozzy Osbourne zdradził, kto jest jego ulubionym solowym gitarzystą

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.