Ozzy Osbourne z synem wystąpią w programie historycznym

Michał Miernik
01.11.2015 20:48
Ozzy Osbourne z synem wystąpią w programie historycznym Fot. Kevin Burkett, CC BY 3.0; David Shankbone, CC BY 3.0

Rodzina Ozzy’ego ma duże doświadczenie telewizyjne – wszyscy pamiętamy reality show „The Osbournes”. Teraz głowa rodziny oraz jego syn Jack wracają przed kamery – będą mówić o historii.

W jednym z wywiadów Książę Ciemności wyjawił, że razem ze swoim synem Jackiem wzięli udział w nagraniach do nowego programu, który będzie emitowany przez kanał History. Co będziemy mogli zobaczyć w tej produkcji? Tak o projekcie opowiada sam Ozzy:

To jest taka parodia historii w wykonaniu ojca i syna. Pojechaliśmy do Stonehenge i tam spotkaliśmy gościa, który twierdził, że jest pieprzoną reinkarnacją króla Artura. Pojechaliśmy też do Bletchley Park żeby zobaczyć maszynę, której użył Alan Turing do łamania niemieckich szyfrów.

Ciekawe, czy Ozzy będzie pamiętał o tym, żeby wspomnieć o zasługach polskich matematyków w tym sukcesie… Gdzie jeszcze udadzą się Osbourne’owie?

Wybieramy się na górę Rushmore, do opuszczonych silosów gdzie Amerykanie trzymali swoje rakiety Minuteman i inne takie. To dla mnie bardzo kształcące, to będzie historia z punktu widzenia Osbourne’ów.

Ozzy i Jack zostali zauważeni podczas zdjęć pod koniec września 2015, gdy przebywali na angielskiej wyspie Portland. Nie wiadomo, czego będzie dotyczył nagrywany tam odcinek – jedną z ciekawostek dotyczących tej wyspy jest fakt, że… nie używa się tam słowa „królik”.

Rodzina Osbourne’ów stała się ikoną popkultury w 2002 roku, kiedy premierę w stacji MTV miał reality show z ich udziałem, zatytułowany „The Osbournes”. Program był emitowany przez ponad trzy lata, a po jego zdjęciu z anteny Ozzy przyznał, że prawie zawsze był pod wpływem alkoholu i narkotyków i nigdy nie przepadał za show:

Mówiąc szczerze, nigdy nie byłem fanem telewizji. Obejrzałem może ze dwa odcinki „The Osbournes”. Nie lubię patrzeć na siebie w TV, czuję się wtedy nudziarzem.

Córka Ozzy’ego Aimee nigdy nie była fanką programu – w 2002 roku wyprowadziła się z domu, aby nie brać udziału w nagraniach, gdyż jej zdaniem „Rodzina Osbourne’ów” była głupia.

Będziecie oglądać Ozzy’ego i Jacka opowiadających o historii?

Michał Miernik Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.