Pantera ogłasza powrót "Dla braci i fanów". Zobacz pierwszą zapowiedź koncertów [WIDEO]

26.08.2022 14:50
Phil Anselmo z Pantery Fot. EMPICS Entertainment/EAST NEWS

Panterę już nikt i nic nie zatrzyma! Kapela wrzuciła krótkie wideo z zapowiedzią koncertów, które będą ukłonem w stronę zmarłych muzyków kapeli oraz fanów.

Pantera powraca do grania. Na scenie zobaczymy wokalistę Philipa Anselmo i basistę Rexa Browna, którym towarzyszyć będą Zakk Wylde i Charlie Benante z Anthraxu. Nie wszystkim ten pomysł przypadł do gustu, ale muzycy robią swoje i podzielili się nawet zapowiedzią  nadchodzącej trasy koncertowej. Jak Pantera zapowiedziała nadchodzące występy?

Polecamy

Pantera ogłasza powrót "Dla braci i fanów". Zobacz pierwszą zapowiedź koncertów [WIDEO]

Zespół Pantera w nowym/starym składzie zaprezentuje się już w grudniu 2022 na Hell & Heaven Metal Fest. Kapela zagra również na Knotfest w Ameryce Południowej. Przyszłoroczne plany koncertowe obejmują duże letnie festiwale w USA i Europie oraz headlinerską trasę. Zarządcy majątków Dimebaga i Vinniego Paula dali zielone światło nie tylko na trasę, ale również na zaangażowanie Zakka Wylde'a i Charliego Benante. Teraz Pantera wrzuciła materiał wideo, który potwierdza, że kapela wraca do grania i koncerty będą hołdem złożonym zmarłym muzykom. Powrót zespołu jest promowany pod hasłem "Dla braci. Dla fanów. Dla dziedzictwa".

Charlie Benante ostatnio podczas meet & greet z innymi muzykami Anthraxu został oczywiście zapytany o powrót Pantery i poruszono temat hejtu, z którym spotykają się teraz artyści. Benante stwierdził bez zastanowieni:a "nie przychodźcie, jeśli nie chcecie celebrować muzyki Pantery". Nie wszystkim fanom zespołu podoba się powrót Pantery po latach i w sieci można znaleźć sporo negatywnych komentarzy na ten temat. Artyści jednak robią swoje i na pewno powrót Pantery na scenę będzie jednym z najważniejszych wydarzeń ostatnich lat na metalowej scenie.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.