Papa Roach zapowiedział nowy album. Posłuchajcie kolejnego singla "Cut the Line"

02.03.2022 11:32
Papa Roach zapowiedział nowy album. Posłuchajcie kolejnego singla "Cut the Line" Fot. Retna/Photoshot/REPORTER/East News

Na nadchodzącym krążku usłyszymy również poprzedni singiel "Swerve", który stworzyli z pomocą FEVER 333 oraz Sueco. Sprawdźcie szczegóły.

Papa Roach zapowiedział nowy album

Papa Roach we wtorek 1 marca 2022 roku zapowiedział swój nowy album "Ego Trip", którego premierę zaplanowano na 8 kwietnia 2022 roku za pośrednictwem wytwórni New Noize Records. Przy okazji panowie podzielili się nowym singlem.

Polecamy

Ten nosi tytuł "Cut The Line" i raczej nas nie zaskakuje - to stary, dobry Papa Roach (może trochę bardziej pop-punkowy, niż zwykle):

Tak jak wspomnieliśmy - "Ego Trip" zadebiutuje już 8 kwietnia 2022 roku. Panowie zapowiedzieli krążek na swoim Instagramie i przy okazji wyjawili, że 4 marca zadebiutuje klip do powyższego singla.

Polecamy

Na albumie łącznie usłyszymy aż 14 utworów, w tym poprzednie single: "Stand Up", "Dying To Believe", "Kill The Noise" oraz "Swerve" z FEVER 333 oraz Sueco. Tak prezentuje się natomiast tracklista "Ego Trip":

 1. ‘Kill The Noise’
 2. ‘Stand Up’
 3. ‘Swerve’ feat. Jason Aalon z Fever 333 & Sueco
 4. ‘Bloodline’
 5. ‘Liar’
 6. Ego Trip’
 7. ‘Unglued’
 8. ‘Dying To Believe’
 9. ‘Killing Time’
 10. ‘Leave The Light On’
 11. ‘Always Wandering’
 12. ‘No Apologies’
 13. ‘Cut The Line’
 14. ‘I Surrender’
Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.