Papież Franciszek słucha metalu?

Magda Słomka
25.09.2015 19:29
Papież Franciszek słucha metalu? Fot. East News

Są ku temu przesłanki, chociaż możecie nie wierzyć... Zobaczcie, co Papież ma wspólnego z ciężkimi brzmieniami!

Papież Franciszek to niezły rock’n’rollowiec! W starciu z zespołem Ghost o to, komu będzie dane wystąpić 26 września 2015 roku w Filadelfii, Franciszek uzyskał zdecydowaną przewagę. To Papa Emeritus III, wokalista kapeli, musiał ustąpić głowie kościoła.

Po zajściu Bezimienny Ghoul zdradził, że pomiędzy papieżem a Papa Emeritusem III doszło do nietypowego spotkania, które było rzeczywistym powodem takiego obrotu spraw. Była to bitwa o męskość, w której także zwyciężył papież Franciszek...

I kto tu jest naprawdę gwiazdą rocka? Coraz większą popularność zdobywa zdjęcie, które przedstawia młodego i starszego duchownego. Znajdź różnice :)

Bez tytułu

Niektórzy twierdzą, że to Photoshop, a na oryginalnym zdjęciu nasza gwiazda miała logo Megadeth...

Papież wyda longplaya

Album zatwierdzony przez Watykan ma ukazać się 27 listopada 2015 roku. Czego możemy się spodziewać po krążku papieża? Płyta w stylu pop-rockowym będzie zatytułowana „Wake Up!”. To nie żart... Posłuchajcie pierwszej próbki muzycznych dokonań głowy kościoła... Utwór „Wake Up! Go! Go! Forward” nawiązuje ponoć do... prog-rocka.

Przeczytaj także

Jeśli jesteście zainteresowani drobnym wybawieniem, już teraz możecie zamówić album w wersji pre-order w serwisie iTunes!

Tracklista:

 1. Annuntio Vobis Gadium Mangum
 2. Salve Regina
 3. Laudato Sie…
 4. Poe Que' Sufren Los Ninos
 5. Non Lasciatevi Rubare La Speranza!
 6. La Iglesia No Puede Ser Una Ong
 7. Wake Up! Go! Go! Forward!
 8. La Fa Es Entera, No Se Licua!
 9. Pace! Fratelli!
 10. Per La Famiglia
 11. Fazei O Que Ele Vos Disser

Czekacie na nowy krążek papieża? :)

Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.