Paris Jackson z nowym singlem inspirowanym Nirvaną. Posłuchajcie grunge'owego "lighthouse" [WIDEO]

20.05.2022 15:52
Paris Jackson Fot. materiały prasowe Universal Music Polska

Nowy singiel Paris Jackson zapowiada jej nadchodzącą płytę. Czy fanom grunge'u spodoba się piosenka "lighthouse"?

Paris Jackson odziedziczyła po ojcu talent muzyczny i jeszcze w 2020 roku wydała swój debiutancki album "wilted". Teraz wokalistka podzieliła się nowym singlem zatytułowanym "lighthouse", który został zainspirowany twórczością Nirvany. Paris Jackson zdecydowała się na romans z grungem i posłuchajcie, jak jej to wyszło!

Polecamy

Paris Jackson z nowym singlem inspirowanym Nirvaną. Posłuchajcie grunge'owego "lighthouse" [WIDEO]

Córka Michaela Jacksona zainspirowała się piosenkę Nirvany "Silver". W konsekwencji powstał singiel "lighthouse", który powinien spodobać się fanom grunge'owego grania. Nowy utwór jest zapowiedzią nadchodzącego wydawnictwa Paris i jak na razie nie wiadomo, kiedy ma się ukazać ta płyta.

Przy pierwszej płycie artystka do pracy zaprosiła Andy’ego Hulla i Roberta McDowella z Manchester Orchestra. „wilted” zadebiutowało na szczycie iTunes Alternative Albums Chart i otrzymało pozytywne recenzje.

Polecamy

Jackson może pochwalić się nie tylko muzycznymi, ale i filmowymi osiągnięciami. Pracowała jako aktorka w filmie i telewizji, dzieląc ekran z takimi gwiazdami jak Lee Daniels, Charlize Theron, Joel Edgerton czy Rachel Winters. Paris udziela się także w akcjach charytatywnych i dobroczynnych, m.in. jako ambasadorka Elizabeth Taylor AIDS Foundation.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.