Paul Stanley z Kiss niczym Patrick Swayze?

Magda Słomka
23.12.2014 13:33
Paul Stanley z Kiss niczym Patrick Swayze? Fot. kadr z wideo

Nie chodzi tu o cover hitu „She's Like A Wind”, ale o reklamę kawy Folgers, w której Stanley przypomina obleśnego podrywacza z lat 80-tych... Obejrzyjcie to „dzieło”, a Wasz dzień nie będzie już taki sam.

Nadchodzi zagłada Waszych umysłów! Myślicie, że widzieliście już wszystko? Mylicie się! Wasze oczy nie zarejestrowały jeszcze jednej z najgorszych reklam świata. A w tym wszystkim dzielny wokalista i gitarzysta zespołu Kiss, Stanley. A może jednak bardziej kojarzy się tu z Davidem Hasselhoffem...?

O co chodzi z tym trapezem? Trzeba napić się kawy żeby móc tak śmigać? Chyba efekt byłby odwrotny, a napój znalazłby się na tych idealnych lokach Paula. Ale co my się tam znamy... Gratulacje dla akrobatów - to sztuka widzieć taką scenę i nie skoczyć.

Reklama została nagrana w 2000 roku, jednak nigdy nie wyemitowano jej w telewizji. Internet jednak nie zapomina, więc dzięki szalonym szperaczom, możemy podziwiać ten obraz.
Paul Stanley postanowił opowiedzieć o okolicznościach powstawania wideo tuż po jego zarejestrowaniu.

Życie jest dziwne! Dostałem telefon z pytaniem czy chciałbym zaśpiewać w reklamie. I tak jak z wieloma innymi rzeczami, pomyślałem: „Czemu nie!”. Nie zastanawiałem się wcale nad tym kto pomyśli czy to jest ok, super i rock'n'rollowe. Świetnie bawiłem się robiąc te rzeczy i czy to nie jest to, o co w tym wszystkim chodzi?

Producent i reżyser reklamy, Tom Sharpling, gdy tylko zauważył, że obraz zaczął krążyć po sieci, postanowił uświadomić wszystkich, że sam napisał go i wyreżyserował. No i najważniejsze: jest to jego „arcydzieło”!

tłiter

Ciekawe czy nazwa albumu „Psycho Circus” grupy Kiss była inspirowana tą reklamą... Brrr, i jeszcze ten czar rzucony na nas złowieszczą ręką muzyka na końcu... Macie ochotę napić się kawy?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.