Black Sabbath, Sepultura i Def Leppard w kawałku Taylor Swift?

Małgorzata Wierzejewska
07.07.2015 12:33
Black Sabbath, Sepultura i Def Leppard w kawałku Taylor Swift? Fot. kadr z wideo

Nie, to nie żart, ale na szczęście chodzi tylko o styl śpiewania. Anthony Vincent powraca z kolejnym wideo. YouTuber tym razem bierze na tapetę piosenkę „Bad Blood”. Taylor Swift na rockowo? Da się!

Jeśli pamiętacie niepowtarzalną wersję „All I Want for Christmas Is You”, a z głowy do dziś nie może Wam wypaść walentynkowe zestawienie kawałków o miłości, to mamy dla Was coś równie ciekawego! Anthony Vincent przeszedł samego siebie i postanowił wcielić się w 20 rockowych, i nie tylko, wykonawców.

Jak Mick Jagger z The Rolling Stones wypadłby w piosence Taylor Swift „Bad Blood”? Czy poradziłby sobie z nią Ozzy Osbourne z Black Sabbath? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w tym wideo!

Przyznacie, że jest ogień? Anthony Vincent nie bał się wcielić w wokalistów nawet takich zespołów, jak Def Leppard, Sepultura, czy Pearl Jam. To niesamowite, bo naprawdę w większości przypadków brzmi bardzo podobnie!

YouTuber jest nazywany gościem o milionie głosów. Rzeczywiście, talentu odmówić mu nie można. W sieci roi się od jego filmików wideo. Anthony Vincent w „Bohemian Rhapsody” Queen? Prosimy bardzo! Uprzedzając pytania - tak, mimo że Vincentowi do Freddiego Mercurego ciągle jest daleko, to Kanye West może się schować ;)

Sam muzyk przedstawia się jako „głos Ten Second Songs”. W każdym ze swoich filmików artysta śpiewa w różnych stylach albo wciela się w różnych wokalistów. Własne wersje przebojów znanych osób przyniosły mu sporą rozpoznawalność. Kanał Anthony'ego Vincenta na YouTube śledzi już ponad 1,3 miliona osób.

Która z 20 wersji piosenki Taylor Swift „Bad Blood” podobała się Wam najbardziej?

Małgorzata Wierzejewska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.