Phil Collins „jeszcze nie umarł”, czyli autobiografia byłego muzyka Genesis

Justyna Kierzkowska
25.10.2016 13:28
Phil Collins „jeszcze nie umarł”, czyli autobiografia byłego muzyka Genesis Fot. materiały prasowe

Wokalista, perkusista, kompozytor, autor tekstów i aktor. Sprawdźcie, co znalazło się w książce artysty, któremu udało się sprzedać ponad sto milionów płyt. 

Phil Collins postanowił udowodnić swoim fanom, że na pisaniu książek zna się równie dobrze, co na tworzeniu podbijającej świat muzyki. Artysta w publikacji „Jeszcze nie umarłem” przedstawia ciekawostki ze swojego scenicznego oraz prywatnego życia, opowiada o spektakularnych sukcesach i niepowodzeniach. W książce znalazły się także fakty dotyczące trzech nieudanych małżeństw i rozwodów muzyka.

Artysta w książce opisał całą muzyczną karierę, wszystkie wzloty i upadki, a także podzielił się refleksjami na temat współpracy z Erikiem Claptonem czy Robertem Plantem. Nie zabrakło prób wyjaśnienia obecności na setkach list przebojów i pierwszych stronach brukowców.

Jeszcze w czerwcu 2016 roku Phil Collins przyznał, że napisanie książki planował od kilku lat.

Zdecydowałem, że teraz nadszedł właściwy moment. W moim życiu osobistym wydarzyło się wiele rzeczy, które sprawiły, że zabrałem się do działania. Pod wieloma względami miałem wymarzone życie. Na pewno to jest życie, o którym warto napisać. Byłem niesamowicie szczęśliwy, ale również bardzo ciężko na wszystko pracowałem. Współpracowałem z moimi idolami, pisałem piosenki, które ludzie pokochali i ku mojemu zaskoczeniu, mogłem zarabiać na życie jako perkusista.

Konkurs na Antyradio.pl

Z okazji premiery polskiego tłumaczenia książki, zaplanowanej na 26 października 2016, już wkrótce na naszej stronie znajdziecie konkurs, w którym do wygrania będzie właśnie najnowsza literacka publikacja Phila Collinsa. Bądźcie czujni i śledźcie uważnie Antyradio.pl! 

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.