Phil Rudd z AC/DC spędzi 10 lat za kratkami?

Urszula Drabińska
06.11.2014 10:08
Phil Rudd z AC/DC spędzi 10 lat za kratkami? Fot. kadr z wideo

Na perkusiście AC/DC ciążą poważne zarzuty. O co jest oskarżony? I co teraz z trasą AC/DC promującą płytę „Rock or Bust”?

6 listopada 2014 roku rano policja wtargnęła do domu Phila Rudda. Muzyk został zakuty w kajdanki i przewieziony przed sąd. Dlaczego? 25 i 26 września namawiał do zabójstwa dwóch osób!

Oskarżony nie odniósł się słowem do zarzutów. Nie pozostał też w areszcie – wyszedł za kaucją, nie może jednak opuszczać miasta. Nie może też zbliżać się do ulic Maleme Street i Riverton Road. Czyżby tam mieszkali ci, których chciał zobaczyć w trumnie?

tauranda(1)

Nie znamy danych tych osób. Kogo chciał się pozbyć Rudd? Macie jakieś typy?

Więcej powinniśmy dowiedzieć już za 3 tygodnie. 27 listopada perkusista ma ponownie zjawić się przed wymiarem sprawiedliwości. Grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Fani AC/DC pewnie zastanawiają się, co w takim razie z trasą promującą płytę „Rock or Bust” (premiera 2 grudnia 2014 roku). Trzeba będzie poszukać zastępstwa? Muzycy jakby coś przeczuwali… Phil Rudd nie pojawił się na planie teledysków do 2 nowych piosenek zespołu. Nie ma go też na najnowszych zdjęciach promocyjnych.

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.