Piotr Rogucki gościnnie u Swiernalisa. Nagrali wspólnie utwór "Ogrodnik"

04.09.2020 15:14
Piotr Rogucki|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

4 września 2020 roku ukazał się drugi album Swiernalisa. W numerze "Ogrodnik" możemy usłyszeć duet z Piotrem Roguckim.

Swiernalis, czyli Paweł Swiernalis to alternatywny muzyk, który namieszał w muzycznym świecie swoim debiutem "Drauma" z 2016 roku. Na kolejny album kazał czekać fanom aż 4 lata. 4 września ukazał się jego drugi materiał "Psychiczny fitness".

Piotr Rogucki i Swiernalis w utworze "Ogrodnik"

Jak czytamy na stronie wydawcy Swiernalisa, artysta na albumie opowiedział o pogodzeniu się z wypełniającym go smutkiem oraz w jaki sposób zamienił go w "post-smutek" - uczucie opanowane, stonowane, które można kontrolować.

Przeczytaj także

Na krążku nie zabrakło gości. Jednym z nich jest Piotr Rogucki znany z rockowej formacji Coma oraz duetu tworzonego z Kubą Karasiem z The Dumplings. Muzycy nagrali wspólnie utwór "Ogrodnik", który wyróżnia się na tle reszty kompozycji.

Płyta powstała pod okiem Pawła Cieślaka w łódzkim Hasselhoff Studio, za wyjątkiem utworu "Blizny” wyprodukowanego przez Kubę Karasia z zespołu The Dumplings. Zespół w składzie: Adam Fordon (perkusja), Szymon Siwierski (syntezatory), Adam Świerczyński (gitara basowa) oraz Kacper Budziszewski (gitara elektryczna oraz klasyczna) - także uczestniczył zarówno w procesie aranżacyjnym, jak i w nagrywaniu płyty.

Swiernalis - Psychiczny fitness. Tracklista:

 1. Tron
 2. Ogrodnik feat. Piotr Rogucki
 3. Vulgar
 4. Tango
 5. Pluszak
 6. Piękno feat. szymonmówi
 7. Wirus
 8. Blizny
 9. NGC 4388
 10. Fetting feat. Żurkowski
 11. Pergamin
 12. Peryhelium feat. Joanna Bielawska
Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.