Placebo ogłosiło datę premiery nowego albumu i koncert w Polsce. Kiedy i gdzie wystąpi?

09.11.2021 10:04
Placebo Fot. materiały prasowe

Placebo podzieliło się nowym singlem i zapowiedziało trasę koncertową promującą nadchodzący album. Kiedy premiera?

We wrześniu grupa Placebo przebudziła się z długiej hibernacji, by wydać swój pierwszy singiel od pięciu lat ''Beautiful James". Jest to zapowiedź nowej płyty zespołu i w końcu poznaliśmy szczegóły tego wydawnictwa. Placebo również ogłosiło trasę koncertową, w ramach której odwiedzi Polskę. 

Polecamy

Placebo ogłosiło datę premiery nowego albumu i koncert w Polsce. Kiedy i gdzie wystąpi? 

Zespół Placebo ogłasił premierę swojego długo oczekiwanego ósmego studyjnego albumu. Ostatnia studyjna płyta "Loud Like Love" wydana została 9 lat temu, a nowy album "Never Let Me Go" ukaże się 25 marca 2022 roku. Dziś ujawniony został również nowy utwór pochodzący z nadchodzącego krążka, "Surrounded By Spies":

materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Na tym jednak nie koniec dobrych wieści. Placebo podał szczegóły nadchodzącej trasy koncertowej po Wielkiej Brytanii i Europie. Zespół zagra 17 października 2022 w Warszawie w hali Expo XXI. Ogólna sprzedaż rozpocznie się 17 listopada o 9:00. Natomiast jeśli zamówicie album "Never Let Me Go" w oficjalnym sklepie już teraz, to uszyskacie dostęp do przedsprzedaży biletów, który kończy się 14 listopada. 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.