Poczuj się, jak 15 lat temu - Green Day, Weezer i Fall Out Boy planują wspólną trasę

10.09.2019 11:14
Green Day|undefined Fot. Billie Joe Armstrong/agestock/East News

"Hella Mega Tour" (tak ochrzcili go fani) ma zabrać fanów na podróż jakieś 15 lat wstecz, gdy każdy z wymienionych zespołów osiągał największe sukcesy komercyjne i artystyczne. Bylibyście zainteresowani taką nostalgiczną podróżą do przeszłości?

Jak podaje serwis Rock Sound, cała sytuacja rozpoczęła się, gdy Billie Joe Armstrong z Green Day oznaczył Riversa Cuomo z Weezera i Pete'a Wentza z Fall Out Boy pod usuniętym już postem na Instagramie Rainna Wilsona. Jego najlepiej możecie kojarzyć jako Dwighta Schrute'a z "The Office". Armstrong napisał "Hella Mega" i internetowi detektywi postanowili stracić głowę, by odkryć, co to wszystko znaczy.

Green Day, Weezer i Fall Out Boy wybiorą się na wspólną trasę?

Niedługo potem fani odkryli strony "Hella Mega Tour" na Instagramie, Facebooku i Twitterze. Nie ma na nich nic ciekawego, oprócz wideo na FB. Ono przedstawia Armstronga grającego "Wake Me Up When September Ends", ze zmienionymi słowami. Teraz utwór brzmi "Wake me up on September 10th". Artysta jest ubrany w koszulkę z namalowanym logo Weezera i Fall Out Boya. Klip kończy się, gdy Tre Coolem niszczy gitarę swojego kolegi.

Przeczytaj także

Nie jest to jedyny "viralowy" marketing, którego dopuścili się muzycy. Fani zaczęli dzielić się na social mediach zdjęciami paczek od Crush Music z Los Angeles, które jest grupą managementową, do której należą Green Day, Weezer i Fall Out Boy.

Finałowym puzzlem jest fakt, iż istnieje strona HellaMegaTour.com. Jest jednak broniona hasłem, a jedyną rzeczą, którą możecie zobaczyć jest GIF z Dwightem Schrute'em z "The Office". Istnieje też prawdopodobieństwo, że wszystkie 3 zespoły pojawią się w programie "Jimmy Kimmel Live" i to właśnie tam poznamy pierwsze szczegóły na temat Hella Mega Tour z udziałem Green Day, Weezera i Fall Out Boya.

Jedno jest pewne - wszystkiego dowiemy się w nocy z 10 na 11 września 2019 roku. 

Zobacz także: Członkowie Guns N' Roses i Green Day zagrali razem z okazji Nowego Roku

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.