Polacy wybrali najlepszy koncert 2019 roku. Zwycięzca mógł być tylko jeden

20.11.2019 16:50
Koncerty|undefined Fot. shutterstock.com

Polscy fani koncertowania po raz kolejny wybrali występ mijającego roku, który najlepiej zapamiętają. W plebiscycie wygrała legenda metalu.

2019 rok zbliża się ku końcowi, a w sieci pojawiają się już pierwsze muzyczne podsumowania ostatnich 12 miesięcy. Dystrybutor biletów na koncerty i inne wydarzenia kulturalne, firma Ticketmaster, poprosiła swoich klientów o wybór najlepszego koncertu, w jakim mieli okazję uczestniczyć w mijającym roku. Najprawdopodobniej wybór użytkowników strony nikogo nie zdziwi.

Polacy wybrali najlepszy koncert 2019 roku

Już drugi rok z rzędu tytuł Ticket of the Year należy do zespołu Metallica, która 21 sierpnia 2019 roku wyprzedała Stadion Narodowy w Warszawie. Muzycy otrzymali największą ilość głosów od klientów Ticketmastera. Jak podaje oficjalny profil na Facebooku firmy, artyści szturmem pokonali swoich rywali. A konkurencja w tym roku była naprawdę spora.

Przeczytaj także

Drugie miejsce w zestawieniu zajęła grupa KISS i ich pierwszy w historii koncert w Polsce, który zagrali w krakowskiej Tauron Arenie. Brąz należy do popowej wokalistki Pink, a poza podium znalazł się także Bon Jovi z występem na Stadionie Narodowym oraz Phil Collins.

Jak podaje Ticketmaster Polska, najbardziej wyczekiwanym koncertem 2020 roku jest występ Iron Maiden w Warszawie. Formacja wróci do naszego kraju w ramach trasy Legacy Of The Beast. 

Zobacz też: Mystic Festival z kolejnym ogłoszeniem. Do line-upu dołączyły 4 zespoły, wśród nich Sepultura 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.