Polski aktor udawał wokalistę RHCP. Internauci: ''Przez sztuczne usta ciężko go zrozumieć" [WIDEO]

13.09.2021 15:56
Anthony Kiedis z Red Hot Chili Peppers Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Nikt nie prosił, każdy potrzebował. Powrócił program ''Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i w 1. odcinku jeden z uczestników udawał frontmana Red Hot Chili Peppers.

Właśnie ruszył 15. sezon programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wielu internautów krytykuje program za dziwne charakteryzacje i słabe występy, ale mimo to pojawił się kolejny sezon, który zainteresował niejednego widza. Tym razem na scenie mogliśmy podziwiać m.in. Roberta Janowskiego, Barbarę Kurdej-Szatan czy Tomasza Ciachorowskiego, który wcielił się w wokalistę Red Hot Chili Peppers.

Polecamy

Polski aktor udawał wokalistę RHCP. Internauci: ''Przez sztuczne usta ciężko go zrozumieć" [WIDEO]

Tomasza Ciachorowskiego możecie kojarzyć z takich produkcji, jak chociażby "M jak Miłość", "Na dobre i na złe", "Korona Królów" czy "Pierwsza Miłość". W 1. odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" aktor udawał wokalistę Red Hot Chili Peppers i zaśpiewał "Californication". Wielu internautów przychylnie oceniło występ Ciachorowskiego, chociaż niektórzy zauważyli, że przez charakteryzację ciężko było zrozumieć, o czym śpiewa aktor. Zobaczcie i oceńcie sami występ Ciachorowskiego:

Odcinek wygrał Robert Janowski, który udawał Halinę Kunicką i zaśpiewał piosenkę "Od nocy do nocy":

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.