Polski wokalista udawał Stevena Tylera w talent show: "Mistrzowskie wykonanie" [WIDEO]

27.09.2022 17:15
Steven Tyler Fot. Rex Features/East News

Zobaczcie występ Janusza Radka w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Nikt nie prosił, każdy potrzebował. Sporo osób krytykuje program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", bo znani celebryci muszą udawać gwiazdy muzyki i wychodzi im to z różnym skutkiem. Nie brakuje również rockowych metamorfoz - w ostatnim odcinku jeden z uczestników programu wcielił się w Stevena Tylera z Aerosmith. Posłuchajcie, jak mu poszło w utworze "Cryin".

Polecamy

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Janusz Radek udawał Stevena Tylera [WIDEO]

Janusz Radek to aktor teatralnych inscenizacji muzycznych, który m.in. zagrał w spektaklach "Jesus Christ Superstar", "Sen nocy letnich" czy "Operze na trzy grosze". W programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wokalista robi furorę i jest jednym z liderów. Ostatnio wcielił się w rolę Stevena Tylera i wykonał hit "Cryin". Repertuar Aerosmith jest bardzo wymagający, jak również sama postać Stevena Tylera jest trudna do podrobienia.

Patrząc na komentarze internautów pod nagraniem widać, że większości ten występ się naprawdę spodobał. A Wy jak oceniacie ten cover?

Polecamy

Pod nagraniem możemy przeczytać następujące komentarze:

Mistrzowskie wykonanie

Co profesja to profesja. Warsztat głosowy Janusza Radka mimo narażania strun głosowych na istne tortury poradził sobie bezvlednie z wyzwaniem Wygląd może ciut delikatniejszy od oryginału.

Bardzo dobry występ. W sumie to jedyny występ Janusza który mi się podobał na maksa.

W następnym odcinku Janusz Radek będzie udawać Beatę Kozidrak - to dopiero będzie wyzwanie!

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.