Posłuchaj niepublikowanego wcześniej dema Boba Dylana i Johnny'ego Casha

22.10.2019 11:42
Johnny Cash i Bob Dylan|undefined Fot. kadr z wideo

Materiały ze wspólnego grania Boba Dylana i Johnny'ego Casha z 1969 roku wkrótce doczekają się płyty. Ukaże się ona 1 listopada 2019 roku.

Bob Dylan wydaje serię bootlegów, a wkrótce pojawi się jej piętnasta część. Na "Bootleg Session" znajdzie się 47 niespotykanych nagrań wyczekiwanych przez fanów muzyka. Co ciekawe nowe wydawnictwo będzie zawierało lata Dylana spędzone w Nashville. Wówczas artysta miał okazję grać z Johnny'm Cashem. Ich wspólne nagrania z kilku sesji studyjnych wreszcie ujrzą światło dzienne.

Bob Dylan i Johnny Cash - "Wanted Man"

Płyta "Travelin" obejmie lata 1967-1969 w karierze Dylana. Materiał ukaże się już 1 listopada 2019 roku. Płytę promuje utwór "Wanted Man", na którym słyszymy także żonę Casha, która dzieli się z muzykami uwagami dotyczącymi piosenki. 

Przeczytaj także

"Wanted Man" to utwór, który Bob Dylan napisał specjalnie dla Johnny'ego Casha. Kompozycja pojawiła się w 1969 roku na płycie "At San Quentin" gwiazdy country. Niepublikowanego dotąd nagrania Casha i Dylana możecie posłuchać poniżej:

Zobacz też: Chris Hemsworth jako "Gruby Thor" w repertuarze Johnny'ego Casha 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.