Posłuchaj nowego utworu Lenny'ego Kravitza „It's Enough”

Aleksandra Degórska
11.05.2018 15:43
Lenny Kravitz|undefined Fot. AP/FOTOLINK/East News

Muzyk zdradził również, kiedy ukaże się nowy album. Możliwe, że materiał z tej płyty usłyszymy na koncercie Lenny'ego Kravitza w Polsce.

Dyskografię Lenny'ego Kravitza zamyka krążek „Strut” z 2014 roku, który zebrał naprawdę przychylne recenzje i wskoczył na 19. pozycję listy Billboardu 200. Czy kolejna płyta powtórzy ten sukces? To ukaże się już niebawem, bowiem w końcu poznamy nowy materiał od muzyka.

Nadchodzące wydawnictwo będzie nosić tytuł „Raise Vibration i pojawi się na sklepowych półkach 7 września 2018.

Zapewne minie jeszcze trochę czasu zanim poznamy szczegółowe informacje dotyczące tej płyty. Jak na razie możemy przesłuchać utwór „It's Enough, który zapowiada to wydawnictwo i pokazuje, czego należy spodziewać się po nadchodzącej płycie artysty. Utwór możecie przesłuchać na Spotify.

Lenny Kravitz w Polsce 2018 - bilety

Prawdopodobnie nowe piosenki będziemy mogli przesłuchać podczas koncertu muzyka w Polsce. W ramach europejskiej trasy koncertowej Lenny Kravitz zagra 8 czerwca 2018 roku w TAURON Arenie Kraków.

Bilety na koncert od 229 złotych kupicie na ebilet.pl.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.