Posłuchaj nowego utworu Lenny'ego Kravitza „It's Enough”

Aleksandra Degórska
11.05.2018 15:43
Lenny Kravitz|undefined Fot. AP/FOTOLINK/East News

Muzyk zdradził również, kiedy ukaże się nowy album. Możliwe, że materiał z tej płyty usłyszymy na koncercie Lenny'ego Kravitza w Polsce.

Dyskografię Lenny'ego Kravitza zamyka krążek „Strut” z 2014 roku, który zebrał naprawdę przychylne recenzje i wskoczył na 19. pozycję listy Billboardu 200. Czy kolejna płyta powtórzy ten sukces? To ukaże się już niebawem, bowiem w końcu poznamy nowy materiał od muzyka.

Nadchodzące wydawnictwo będzie nosić tytuł „Raise Vibration i pojawi się na sklepowych półkach 7 września 2018.

Zapewne minie jeszcze trochę czasu zanim poznamy szczegółowe informacje dotyczące tej płyty. Jak na razie możemy przesłuchać utwór „It's Enough, który zapowiada to wydawnictwo i pokazuje, czego należy spodziewać się po nadchodzącej płycie artysty. Utwór możecie przesłuchać na Spotify.

Lenny Kravitz w Polsce 2018 - bilety

Prawdopodobnie nowe piosenki będziemy mogli przesłuchać podczas koncertu muzyka w Polsce. W ramach europejskiej trasy koncertowej Lenny Kravitz zagra 8 czerwca 2018 roku w TAURON Arenie Kraków.

Bilety na koncert od 229 złotych kupicie na ebilet.pl.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.