Oto niewydany utwór Slasha z Chesterem Benningtonem. Piosenka miała trafić na solowy album gitarzysty

24.05.2021 14:03
Chester Bennington Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Piosenka miała trafić na solowy album Slasha w 2010, ale ostatecznie gitarzysta nagrał ją z Lemmym.

W sieci pojawił się fragment utworu nagranego przez Slasha z Chesterem Benningtonem na wokalu. Kawałek zatytułowany "Crazy" powstał podczas sesji nagraniowej w 2010 na potrzeby solowego albumu "Slash". To właśnie na tej płycie pojawili się tacy goście, jak m.in. Ozzy Osbourne, Chris Cornell, Iggy Pop czy M. Shadows.

Polecamy

Posłuchaj niewydanej piosenki Slasha z Chesterem Benningtonem

Piosenka Slasha zarejestrowana z Benningtonem jednak ostatecznie nie została wydana. Linkin Park wówczas przymierzał się do wydania "A Thousand Suns" i menedżment nie chciał, by kolaboracja z Slashem odciągnęła fanów od nowego wydawnictwa Linkin Park. Ostatecznie Slash nagrał piosenkę pod tytułem "Doctor Alibi" z Lemmym Kilmisterem.

Posłuchajcie fragmentu utworu z Benningtonem na wokalu i porównajcie ten kawałek z wersją Lemmy'ego:

Utwór z wokalistą Linkin Park został udostępniony przez producenta Big Chris Flores, który pracował przy płycie Slasha. Twierdzi, że utwór w całości zostanie niedługo wydany na rzecz 320 Changes Direction, organizacji skupiającej się na zdrowiu psychicznym, która została założona przez wdowę po Benningtonie.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.