Powrót Briana Johnsona. Fani AC/DC są zaskoczeni [WIDEO]

03.06.2019 11:19
Brian Johnson|undefined Fot. : shutterstock.com

Do sieci trafił filmik, na którym Brian Johnson śpiewa razem z Markiem Knopflerem. Czy to oznacza, że wokalista jest już gotowy do powrotu na scenę z AC/DC?

W 2016 roku Brian Johnson usunął się ze scenicznego życia z powodu poważnych problemów ze słuchem. Na trasie zastąpił go Axl Rose. W 2017 roku zmarł Malcolm Young, założyciel zespołu i brat Angusa. Trzeba przyznać, że to nie był najlepszy okres dla zespołu. Jednak zła passa powoli się kończy, a nad zespołem znowu powoli zaczyna świecić słońce. Jakiś czas temu pojawiły się plotki, które mówiły o nadchodzącej płycie AC/DC. W końcu Brian Johnson potwierdził wszystkie doniesienia i przyznał nawet, że będzie można go usłyszeć na najnowszym krążku zespołu.

Brian Johnson powraca w starym, dobrym stylu

W sieci pojawiło się wideo, na którym Brian Johnson razem z Markiem Knopflerem śpiewają "The Hole In The Ground". Wokalista brzmiał bardzo dobrze, a tym samym udowodnił, że jest w świetnej formie.

Przeczytaj także

Brian Johnson na trasie z AC/DC?

W kwietniu 2019 roku dziennikarz, Eddie Trunk, ujawnił informację na temat powrotu Briana Johnsona do AC/DC i powiedział, że zespół z pewnością wyruszy na trasę z wokalistą:

To nie jest To nie jest potwierdzona przez muzyków informacja, ale moje źródła są pewne i wiarygodne.

Brian Johnson wystąpił gościnnie na koncercie Muse, Paula Rodgersa i Micka Fleetwooda.

Zobacz także: Ujawniono treść listu Bona Scotta z AC/DC

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.