Powstała komedia o metalowcach. "Heavy Trip" trafi do kin w Polsce

Joanna Chojnacka
18.01.2019 12:10
Heavy Trip|undefined Fot. kadr z filmu/JoBlo Movie Trailers

Produkcja to przerysowana historia o fińskim zespole metalowym, który dostaje wyjątkową możliwość zagrania na dużym festiwalu w Norwegii. 

"Heavy Trip" to komedia o stereotypowych metalowcach. Główny bohater filmu mieszka w małej wiosce w Finlandii i jego jedyną pasją jest gra w metalowym zespole Impaled Rektum. Turo ma 25 lat i sporo szczęścia. Jego kapelę odwiedza szef dużego metalowego festu z Norwegii. Grupa wyciąga swojego perkusistę ze szpitala psychiatrycznego, kradnie samochód i jedzie w podróż. Jednak, jak to w filmach bywa, muzykom nie udaje się dotrzeć na miejsce bez serii niefortunnych zdarzeń po drodze.

"Heavy Trip" - kiedy polska premiera?

Światowa premiera filmu miała miejsce 10 marca na festiwalu SXSW. Długo nie było wiadomo, czy Polacy doczekają się debiutu produkcji w naszych kinach. Dziś już wiemy, że premiera "Heavy Trip" w Polsce jest zapowiedziana na 1 lutego 2019 roku

Sprawdźcie czy warto wybrać się na film i obejrzyjcie jego zwiastun:

Film ma na koncie już pierwsze sukcesy. Zdobył już statuetkę w Konkursie Wolnego Ducha oraz Nagrodę Publiczności na Warszawskim Festiwalu Filmowym 2018. Co ciekawe, autorem muzyki do filmu jest basista Stratovarius, Lauri Porra.

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.