Prezenterzy wiadomości w USA zaśpiewali Aerosmith na antenie. Tyler skomentował "występ"

Joanna Chojnacka
15.03.2019 10:34
Aerosmith|undefined Fot. Sputnik/EAST NEWS

Dziennikarze kanału WANE z Indiany wykonali na wizji utwór “Walk This Way” Aerosmith. Chociaż nie wyszło im to najlepiej, wokalista grupy zareagował na nagranie pozytywnie.

Utwór "Walk This Way" powstał w 1975 roku. Kompozycję stworzył wokalista Steven Tyler i gitarzysta Joe Perry i trafiła ona na album Aerosmith "Toys in the Attic". W latach 80., własną wersję piosenki zaprezentowali raperzy z Run-D.M.C. Cover przyczynił się do rozwoju raczkującego wówczas nurtu muzyki łączącej rap z rockiem i do dziś jest najpopularniejszą interpretacją hitu. 

Przeczytaj także

Prezenterzy wiadomości zaśpiewali Aerosmith na antenie 

W jednym z ostatnich wydań wiadomości wirtualnego kanału WANE z Indiany pojawił się materiał o artystycznym projekcie Art This Way, który zaczerpnął swoją nazwę najprawdopodobniej właśnie od utworu Aerosmith. Prezenterzy w studio od razu wyłapali nawiązanie i zaczęli nucić popularną piosenkę. Bawili się przy tym naprawdę znakomicie, jednak w porę zdali sobie sprawę, że kariera muzyczna nie jest im pisana, a na Twitterze jednego z dziennikarzy pojawił się fragment programu z komentarzem:

Chyba nas poniosło. Udawaliśmy Stevena Tylera najlepiej, jak umiemy. Przepraszamy Steven, że zaraz po tym wykonaniu nie zwolniliśmy się z pracy.

Wokalista Aerosmith obejrzał nagranie i najwyraźniej również się ubawił, ponieważ udostępnił film na swoim profilu i podpisał go licznymi emotikonkami, które płaczą ze śmiechu. 

Sprawdź: >>Steven Tyler otworzył ośrodek dla maltretowanych dziewczynek<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.