Prodigy w nowym klipie na dzikim pograniczu

Urszula Drabińska
24.02.2015 11:21
Prodigy w nowym klipie na dzikim pograniczu Fot. kadr z wideo

Zobaczcie, jak myśliwy staje się zwierzyną, w najnowszym wideoklipie brytyjskiego trio „Wild Frontier”.

Nowa płyta Prodigy coraz bliżej. Po teledysku do pierwszego od 6 lat singla „Nasty” i odsłuchu tytułowej piosenki „The Day Is My Enemy” zespół serwuje nam drugi film. Muzycy po raz kolejny postawili na animację. Tym razem nie zobaczymy klasycznych rysunków. W trójwymiarowym, ręcznie wykonanym lesie główne role odgrywają kukiełki.

Motyw polowania nie jest obcy Liamowi Howlettowi i spółce. W pierwszym klipie promującym nadchodzącą płytę wyprowadzili nas razem z myśliwymi z miasta na okoliczne łąki, w „Wild Frontier” zabierają wszystkich jeszcze dalej – na złowrogie pogranicze, gdzie zwierzęta nie chcą już dłużej pozostawać ofiarami. Dzięki rudemu przywódcy zaczynają się bronić. Teraz w niebezpieczeństwie znajdują się dotychczasowi łowcy.

Przygotujcie się na niepozbawiony przemocy i krwi obraz.

Teledysk stworzył holenderski duet: reżyser i producent Mascha Halberstad oraz animator Elmer Kaan. Artyści współpracowali już z Prodigy przy wideo do „Smack Your Bitch Up” oraz „Baby's Got a Temper”. Ich najnowsze dzieło zapowiada album „The Day Is My Enemy”, który ukaże się 30 marca 2015 roku.

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.