Pytanie o instrument muzyczny za 75 tys. złotych w "Milionerach". Znałbyś dobrą odpowiedź?

24.11.2021 18:02
Hubert Urbański z teleturnieju "Milionerzy" Fot. Mateusz Jagielski/East News

Dalibyście radę wygrać 75 tysięcy złotych? Sprawdźcie, jakie muzyczne pytanie padło w "Milionerach"?

W popularnym teleturnieju "Milionerzy" często pojawiają się pytania związane z muzyką czy filmem. W jednym z ostatnich odcinków prowadzący Hubert Urbański zadał pytanie dotyczące instrumentu muzycznego i uczestnik niestety źle odpowiedział. A czy Ty znałbyś dobrą odpowiedź i zdobył 75 tysięcy złotych?

Polecamy

Milionerzy: Pytanie o instrument muzyczny za 75 tys. złotych. Znasz dobrą odpowiedź?

W 503. odcinku "Milionerów" uczestnik usłyszał muzyczne pytanie, jednak nie było ono związane z utworem czy wykonawcą. Hubert Urbański zapytał o instrument muzyczny i pytanie nie należało do najłatwiejszych. Zresztą przekonajcie się sami:

Uczestnik wybrał odpowiedź "C" i była to zła odpowiedź. Instument ma miech, klawiatury i języczki - prawidłowa odpowiedź to "A". Bandeon to instrument klawiszowy, który przypomina akordeon i jest bardzo popularny w Argentynie.

Polecamy

W teleturnieju "Milionerzy" nie brakuje pytań ze świata muzyki czy filmu. Dotychczas prowadzący Hubert Urbański pytał m.in. o gatunek indie, serial "Gra o Tron" czy instrumenty dęte drewniane.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.