Rage Against The Machine odwołuje europejską trasę - w tym koncert w Polsce. Co poszło nie tak?

12.08.2022 11:06
Rage Against The Machine odwołuje europejską trasę - w tym koncert w Polsce. Co poszło nie tak? Fot. Invision/Invision/East News

Powrót Rage Against The Machine na koncertowe sceny będzie niestety znacznie krótszy, niż przypuszczano. Zespół odwołał europejską odnogę trasy - w tym występ w Polsce.

Rage Against The Machine odwołał trasę po Europie

Rage Against the Machine został zmuszony do odwołania europejskiej odnogi swojej trasy koncertowej "Public Service Announcement". Grupa zagra do końca występy w USA (w tym trzy z rzędu na Madison Square Garden), a następnie uda się na przerwę zdrowotną - niestety kontuzja Zacka de la Rochy okazała się znacznie poważniejsza, niż przypuszczano i wokalista nie będzie w stanie dokończyć tournee.

Polecamy

Jak pewnie pamiętacie, Zack de la Rocha zranił się po 4 utworach podczas koncertu w United Center w Chicago. Wokalista zaczął kuleć, a zejść ze sceny pomogli mu techniczni. Po krótkiej przerwie artysta powrócił na scenę, jednak resztę występu spędził siedząc z boku sceny na głośniku. 

Grupa wydała oficjalne oświadczenie w sprawie, gdzie przeprosiła za całą sytuację i zapewniła, że jest rozczarowana takim obrotem zdarzeń:

Z powodów zdrowotnych, Zack de la Rocha został poproszony o zrezygnowania z udziału w sierpniowych i wrześniowych europejskich koncertów Rage Against The Machine. Mówimy to z ogromnym rozczarowaniem.

Polecamy

Tak jak wspomnieliśmy, grupa dogra swoje koncerty na Madison Square Garden, a następnie wróci do domu:

Rage Against the Machine zagra nadchodzące koncerty na Madison Square Garden, a następnie Zack będzie musiał wrócić do domu, by odpocząć i przejść rehabilitację. Ilość lotów, podróży i rygorystyczny harmonogram trasy po Europie nie pozwoli mu na pełny powrót do siły. Przepraszamy wszystkich tych, którzy chcieli zobaczyć zespół po latach nieobecności.

Bilety można zwracać w miejscu ich zakupu. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.