Rammstein gra tak głośno, że koncert słychać kilkanaście kilometrów dalej [WIDEO]

29.06.2022 14:24
Rammstein Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

To chyba nie jest w ogóle zaskoczenie, że koncerty Rammsteina są aż tak głośne...

"Schöner, größer, härter". Rammstein słynie z naprawdę głośnego i ognistego show. Zespół właśnie promuje swój najnowszy krążek "Zeit" i okazuje się, że koncerty słychać kilkanaście kilometrów od stadionu. Cały Rammstein...

Polecamy

Rammstein gra tak głośno, że koncert słychać kilkanaście kilometrów dalej [WIDEO]

Zespół Rammstein zagrał 26 czerwca w Coventry w Wielkiej Brytanii na stadionie Coventry Building Society Arena. Jak podaje Coventry Telegraph, koncert był tak głośny, że huk słyszeli mieszkańcy oddaleni o 17 kilometrów od stadionu.

Mieszkańcy wsi Burton Hastings, która znajduje się 11 mil (ok 17 kilometrów) od areny, twierdzili, że słyszeli "głośne uderzenia" i "głośne dudnięcia" nawet przy zamkniętych oknach. Mieszkańcy słyszeli również huk, gdy pod koniec występu Rammsteina pojawiły się fajerwerki nad stadionem.

Rammstein zagra koncert w Polsce

Jak jest głośno na koncercie Rammsteina dowiemy się już niebawem podczas polskiego występu kapeli. Rammstein zagra 16 lipca na Stadionie Narodowym i jako support przed gwiazdą zagra Duo Abelard - francuskie pianistki.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.