Richie Faulkner trafił do szpitala. Co z koncertami Judas Priest?

28.09.2021 13:57
Judas Priest Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Gitarzysta Judas Priest przebywa obecnie w szpitalu. Zespół musiał podjąć trudną decyzję.

We wrześniu 2021 Judas Priest wyruszył w trasę koncertową "50 Heavy Metal Years" po USA. Niestety zespół na razie nie zagra więcej koncertów, bo jest zmuszony przełożyć swoje występy. Wszystko przez stan zdrowia gitarzysty. 41-letni Richie Faulkner trafił do szpitala. Co mu dolega?

Polecamy

Richie Faulkner trafił do szpitala. Co z koncertami Judas Priest?

Trasa Judas Priest po USA miała potrwać do listopada, ale koncerty zostały przełożone. Zespół poinformował swoich fanów, że z powodu problemów zdrowotnych Richie Faulkner trafił do szpitala:

Z głębokim żalem musimy przełożyć resztę amerykańskiej trasy. Richie Faulkner ma poważne problemy z sercem, przez co trafił do szpitala. Wszyscy wysyłamy wyrazy miłości do naszego Falcona i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Judas Priest będzie informować fanów o stanie zdrowia gitarzysty oraz o nowych datach koncertów, tymczasem zakupione dotychczas bilety zachowują ważność. Zespół ma w planach również odwiedzenie Polski - Judas Priest zagra na Mystic Festival 2022 w Gdańsku. Miejmy nadzieję, że Faulkner szybko wróci do zdrowia i pojawi się niebawem na scenie.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.