Rick Astley w coverze „Everlong” Foo Fighters

Aleksandra Degórska
09.12.2016 12:39
Rick Astley w coverze „Everlong” Foo Fighters Fot. kadr z wideo

Ten facet w lat 80. zdominował radio swoim tanecznym przebojem „Never Gonna Give You Up”. Okazuje się, że w rockowym repertuarze wokalista sprawdza się równie dobrze.

Kojarzycie na pewno hicior Never Gonna Give You Up”, przy którym nogi same chodzą? Ten przebój znają i starsi i młodsi słuchacze chociażby przez rickrolling - internetowy żarcik, w którym główną rolę pełni roztańczony Rick Astley.

Muzyk ostatnio wrócił na listy przebojów za sprawą swojego nowego wydawnictwa 50”, które ukazało się 10 czerwca 2016 roku. Nowa płyta to również nowa trasa. 23 grudnia 2016 odbędzie się wyjątkowy charytatywny koncert, który wymagał równie wyjątkowej zapowiedzi.

W tym celu Rick Astley chwycił za gitarę i zagrał fragment utworu Foo Fighters „Everlong”. Muzyk udowodnił, że całkiem nieźle sprawdza się w rockowym repertuarze:

23 grudnia 2016 roku w Londynie odbędzie się specjalny koncert, z którego dochód zostanie przekazany na rzecz fundacji Nordoff Robbins Music Therapy. Astley zagra razem z The Luddites i zażartował, że będzie brzmieć na koncercie lepiej, bo siądzie za perkusję. Tego wieczoru nie zabraknie też kilku świątecznych utworów.

A muzyk rzeczywiście sprawdza się w roli bębniarza, wystarczy spojrzeć na nagranie z koncertu, gdzie wykonał klasyk AC/DC - „Highway To Hell”:

Jeżeli zatem myśleliście, że Rick Astley potrafi śpiewać tylko popowe pioseneczki to mocno się myliliście! Ten facet czuje rocka całym sobą :)

foto: tumblr.com Fot. foto: tumblr.com
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.