Robert Fripp i Toyah Willcox wściekają się na maszynę w coverze "Killing In The Name Of" [WIDEO]

13.06.2022 17:06
Robert Fripp i Toyah Willcox wściekają się na maszynę w coverze "Killing In The Name Of" [WIDEO] Fot. B4859 / Avalon/Photoshot/East News

Umówmy się - większość ich wykonów raczej nie zasługuje na oklaski, ale tym razem to przeszli samych siebie. Tak źle nie było naprawdę od dawna.

Fripp i Willcox grają cover Rage Against The Machine

Wiemy doskonale, że powrót RATM na scenę to ogromne wydarzenie dla świata muzyki - zwłaszcza środowiska rockowego. Wiedzą to też Robert Fripp i Toyah Willcox, którzy zaprezentowali kolejną wersję swojej popularnej serii "Sunday Lunch", w której bardzo specyficznie coverują znane i lubiane kawałki, takie jak "Paranoid", czy "Born To Be Wild". 

Polecamy

Dlatego też, tym razem małżeństwo postanowiło oddać hołd Rage Against The Machine i zagrali w swojej kuchni ich najpopularniejszy utwór "Killing In The Name Of". Niestety, o ile bardziej oldschoolowe rockowe szlagiery wychodzą im jeszcze całkiem znośnie, tak RATM brzmi bardzo, ale to bardzo niedobrze. 

Sprawę bardzo umila na szczęście absolutnie cudowna stylówka Frippa, który dzięki tej fryzurze i nietypowym makijażu oczu wygląda jak Wielka Stopa, czy inna postać rodem z bajki Disneya. Zobaczcie wideo poniżej:

Polecamy

Rozrywkowa para ma już na swoim koncie covery takich zespołów, jak m.in. Guns ’n’ Roses, Led ZeppelinBlack Sabbath, Iron Maiden, czy Sex Pistols. Cóż, najważniejsze w tym wszystkim jest to, że Robert i Toyah się świetnie bawią i nikogo przy tym nie krzywdzą.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.