Robert Lewandowski marzy o koncercie Dżemu. Zespół skomentował sprawę

08.06.2022 17:17
Robert Lewandowski Fot. Wielechowski S/AGENCJA SE/East News

Piłkarz wyznał, że nigdy jeszcze nie był na koncercie Dżemu. Co na to zespół?

Robert Lewandowski okazał się być fanem grupy Dżem i jeszcze nigdy nie był na koncercie kapeli. Na odpowiedź ze strony zespołu nie trzeba było długo czekać. Co Dżem napisał Lewandowskiemu na swoich social mediach?

Polecamy

Robert Lewandowski marzy o koncercie Dżemu. Zespół skomentował sprawę

Piłkarz w rozmowie z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim został zapytany o jego muzyczne preferencje. Gwiazda piłki nożnej lubi R&B oraz hip-hop, z zagranicznych gwiazd ceni bardzo Justina Timberlake'a, ale jeżeli chodzi o polską scenę muzyczną, to Lewandowski woli coś bardziej gitarowego:

Teraz was zaskoczę, bo oczywiście zawsze mówię, że słucham muzyki R&B, hip-hop, ale jeśli chodzi o polskich artystów, to uwielbiam Dżem.

Polecamy

W podcaście "WojewódzkiKędzierski" wyznał:

Chciałbym pójść na koncert Dżemu. To moje marzenie, by posłuchać tego zespołu na żywo.

Zespół Dżem szybko zareagował na takie wieści i udostępnił rozmowę Lewandowskiego z dziennikarzami dodając, że oczywiście zaprasza piłkarza na koncerty - tylko tyle i aż tyle. Czy Lewandowski znajdzie w końcu chwilę wolnego, by zobaczyć na żywo swój ulubiony zespół? Tego mu życzymy.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.