Robert Plant zaśpiewał piosenkę Led Zeppelin po raz pierwszy od 1996 roku [WIDEO]

01.07.2019 12:33
Robert Plant wykonał piosenkę Led Zeppelin|undefined Fot. . kadr z wideo

Robert Plant wystąpił na jednym z festiwali. Wokalista przygotował dla widzów niespodziankę i wykonał przebój Led Zeppelin. Jak mu poszło? 

Każdy fan rockowej muzyki marzy o tym, żeby zobaczyć Led Zeppelin na żywo. Dużo osób liczy również na to, że usłyszy kiedyś Roberta Planta, który śpiewa jedną z piosenek słynnej grupy. Nie każdy ma taką okazję, ale niektórzy mieli tyle szczęścia i mogli usłyszeć wokalistę , który wykonuje jeden z popularniejszych utworów zespołu podczas ostatniego festiwalu na Islandii. 

Robert Plany zaśpiewał "Immigrant Song" Led Zeppelin 

Artysta sięgnął po ten numer pierwszy raz od 23 lat. Ostatni raz wykonał go w 1996 roku w Japonii w towarzystwie Jimmy'ego Page'a. Podczas festiwalu Secret Solstice 2019 na Islandii publiczność aż zaniemówiła z wrażenia. Na scenie pojawił się Robert Plant, który wykonał "Immigrant Song". Wszystko było owiane tajemnicą i wokalista nie podzielił się nawet nagraniem na swoim fanpage'u. 

Przeczytaj także

Dlaczego Robert Plany wybrał akurat ten numer? Okazuje się, że utwór "Immigrant Song" został zadedykowany Islandczykowi, Leifowi Ericsonowi. Według niektórych, tekst opowiada o wikingach ze Skandynawii, którzy poszukują nowych terenów. 

Zobacz także: Robert Plant o wokaliście Greta Van Fleet

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.