Rockowe i metalowe okładki w filmowych wersjach

Robert Skowronski
06.06.2015 14:12
Rockowe i metalowe okładki w filmowych wersjach Fot. RIPT Apparel

Kino wzrusza, bawi, straszy, ale i inspiruje. Przenika też w inne rejony kultury. Zobaczcie jak wyglądają rockowe i metalowe płyty z bohaterami filmów.

Niektóre okładki albumów uznawane są już za klasyczne i kultowe. Pojawiają się dumnie na piersiach fanów w postaci koszulek. Szybkie spojrzenie na nie i możemy z pamięci wyrecytować spis utworów z płyt, które zdobią.

Podobnie jest z częścią filmów, gier i kreskówek. Ich bohaterowie, choć fikcyjni, są bardziej rozpoznawalni niż rzeczywiści aktorzy, reżyserzy czy celebryci. Doskonale pamiętamy ich przygody, które generują całe morze emocji i przeżyć.

Te dwa światy mogą się jednak z sukcesem przenikać. Czemu by nie połączyć okładki płyty Rage Against The Machine z postacią Kudłatego ze „Scooby-Doo”, albo „Nevermind” Nirvany ze światem Tolkiena i jego „Władcy Pierścieni”? Oto jak rock i metal miesza się z popkulturą! I to na pewno nie przy użyciu Pejnta :)

A może Wy macie jakieś ciekawe pomysły na alternatywne wersje okładek?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.