Saxon nagrał utwór o ofiarach pandemii. Posłuchaj singla "Remember The Fallen" [WIDEO]

18.01.2022 17:00
Zespół Saxon Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Saxon podzielił się nowym singlem, który zapowiada album "Carpe Diem". Premiera krążka już niedługo!

Formacja Saxon zapowiedziała nowy album. Płyta zatytułowana "Carpe Diem" ukaże się na rynku 4 lutego 2022, natomiast już w czerwcu zespół odwiedzi nasz kraj i będzie jedną z gwiazd Mystic Festival. Posłuchaj, jak brzmi najnowszy singiel Saxon zapowiadający nowy krążek. 

Polecamy

Saxon zapowiedział nowy album. Jak brzmi singiel "Remember The Fallen"? [WIDEO]

Muzycy Saxon zaprezentowali drugi singiel zapowiadający krążek, którym jest kompozycja "Remember The Fallen". Biff Byford postanowił napisać piosenkę o Covid i ludziach, którzy umarli w czasie pandemii:

Niektóre aspekty tego wszystkiego są dość tajemnicze i cała historia jeszcze się nie skończyła, prawda? Wszyscy powinniśmy pamiętać o tych, którzy umarli jako grupa ludzi, którzy tak naprawdę nie wiedzą, dlaczego umarli, ponieważ tak naprawdę nie mieliśmy pełnej informacji.

Posłuchajcie, jak brzmi najnowszy utwór Saxon:

Za produkcję krążka odpowiada Andy Sneap (Judas Priest, Exodus, Accept, gitarzysta Judas Priest), płyta powstała w Backstage Recording Studios w Derbyshire, mix i master płyty to wspólne dzieło Sneapa i wokalisty Biffa Byforda. Album „Carpe Diem” będzie dostępne jako CD, LP oraz jako box.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.