Sekretna wiadomość od Iron Maiden?

Urszula Drabińska
18.12.2014 10:57
Sekretna wiadomość od Iron Maiden? Fot. ironmaiden.com

Iron Maiden przygotował dla fanów świąteczną kartkę. Na 2015 rok zapowiada płytę? Trasę? Wyczytać z niej możemy naprawdę wiele…

Jak to przed Bożym Narodzeniem, przede wszystkim chodziło o życzenia:

Eddie ma mały świąteczny prezent dla wszystkich, którzy byli NAPRAWDĘ ŹLI! Nie otwierać przed 2015…

Wesołych Świąt życzy
Iron Maiden

Prawdziwe emocje wywołał jednak sam rysunek. Widzimy na nim, jak Eddie wybiega ze studia. Pierwsze skojarzenie? Prezentem będzie następca albumu „The Final Frontier” z 2010 roku! Nikt chyba nie odnotował, że maskotka ucieka z domku, a nie śpieszy do niego, by pracować…

Ciśnienie podniósł też napis „Uroton 51”. Niemal wszyscy myślą, że to anagram „On Tour 15”. Wystarczy trochę inaczej przestawić litery i równie dobrze może on oznaczać „No Tour 15”. I co?

imfcchristmascard_638

Uroton to też nazwa leku przyjmowanego doustnie przez osoby mające problemy z oddawaniem moczu. Przykra dolegliwość, z którą zmaga się wielu starszych panów w wieku powyżej… 51 lat. Wszyscy muzycy są na tym świecie już ponad pół wieku, może w ten dyskretny sposób informują nas o swoich kłopotach ze zdrowiem? Nawiązania do strefy 51 również nie są wykluczone.

Pozostają jeszcze wojownicy ninja na dachu… Czy to oznacza, że Iron Maiden w 2015 roku uda się do Japonii? A może zamiast piwa Trooper zacznie promować sake? Ninja specjalizowali się m.in. w szpiegowaniu. Możliwe, że dwie sylwetki reprezentują fanów, którzy ciągle węszą wokół.

Butelki, bałwan, renifer, napisy IMCCR, IMFC? Widzicie na kartce jeszcze jakieś wskazówki co do przyszłości?

My na pewno wiemy tyle: płyta Iron Maiden w 2015 roku będzie albo jej nie będzie. Grupa ruszy w trasę albo nie ruszy. Zajmie się produkcją sake albo i nie.

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.