Serial o Korze nie powstanie? Kamil Sipowicz skomentował sprawę

Aleksandra Degórska
25.11.2021 14:19
Kora z Maanamu Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/East News

Sporo ostatnio mówiło się o serialu o Korze. Okazuje się jednak, że informacje nie są prawdziwe. 

Fani Kory już zacierali ręce, gdy pojawiły się wieści o powstaniu serialu o wokalistce Maanamu. ''Super Express'' podał informacje, że zostanie on zrealizowany przez stację telewizyjną, jednak nie podano żadnych szczegółów. Teraz Kamil Sipowicz zaprzecza, by taki serial miał w ogóle powstać. 

Polecamy

Serial o Korze nie powstanie? Kamil Sipowicz skomentował sprawę

''Super Express'' wcześniej podał, że trwają prace nad scenariuszem do serialu o Korze oraz produkcja szuka aktorki, która mogłaby wcielić się w główną rolę. Portal Plejada postanowił zapytać Kamila Sipowicza, o szczegóły tej sprawy. Mąż Kory zaprzeczył, by taka produkcja miała powstać:

Informacja o serialu nie jest prawdziwa. Nie wiem, kto ją wypuścił. To spekulacje.

Polecamy

Sipowicz dodał, że pojawiają się propozycje dotyczące stworzenia serialu. Jednak jak na razie nie podjęto żadnej konkretnej decyzji w tej sprawie. Wiele aktorek chciałoby się wcielić w rolę Kory i ostatnio Magdalena Celmer, którą widzowie kojarzą z serialu ''Na dobre i na złe'' zdradziła na swoich social mediach, że marzy o roli wokalistki Maanamu. Czy uda jej się spełnić aktorskie marzenie?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.