Shavo Odadjian tworzy „Mortal Kombat X”

Urszula Drabińska
27.03.2015 13:36
Shavo Odadjian tworzy „Mortal Kombat X” Fot. kadr z wideo

Basista System of a Down wyreżyserował zapowiedź kolejnej części popularnej gry. Zobaczcie jej fragment!

Reżyseria Shavo Odadjianowi nie jest obca. To on odpowiada za teledyski do „Aerials”, „Toxicity”, „Hypnotize” czy „Question!”. Tym razem stworzył trochę inny filmik… Wykorzystał w nim inny kawałek System of a Down – „Chop Suey”. Zobaczcie, jak czuwał nad powstaniem zapowiedzi popularnej gry wideo!

Od 27 marca trailer gry „Mortal Kombat X” emitowany jest w amerykańskiej telewizji. Jego światowa premiera odbędzie się 6 kwietnia 2015 roku. Sama gra trafi do sklepów w połowie kwietnia.

Shavo myślami wtedy będzie już zupełnie gdzie indziej. Mniej więcej w tym samym czasie razem z System of a Down ruszy w trasę „Wake Up the Souls”, która ma przypomnieć o ludobójstwie Ormian w Imperium Osmańskim sto lat temu. Szacuje się, że w czasie I wojny światowej zostało tam zabitych ponad 1,5 mln ludzi.

Potem, mamy nadzieję, muzycy wrócą do prac nad pierwszym od 10 lat albumem. Podobno kilka utworów na następcę „Mezmerize” i „Hypnotize” już mają…

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.