Slash i Axl Rose pogodzili się?

Robert Skowronski
23.08.2015 12:28
Slash i Axl Rose pogodzili się? Fot. Retna/Photoshot/REPORTER/East News; insight media/REPORTER/East News

W relacji pomiędzy oboma panami bywało lepiej lub też gorzej. Zdecydowanie przeważała jednak druga z opcji. Wygląda teraz na to, że Axl Rose i Slash, dawni koledzy z Guns N' Roses, zaczęli żywić do siebie dużo cieplejszymi uczuciami.

Od lat między nimi wiało chłodem. Muzycy obrzucali się błotem w mediach, a jeden starał się być bardziej dosadny od drugiego. Ostatnio jednak, przynajmniej ze strony Slasha, dało się zaobserwować symptomy tego, że topór wojenny został zakopany. Sugerowała to wypowiedź muzyka, w której twierdził, że powrót do Guns N' Roses mógłby być niezłą zabawą.

Gitarzysta wyjawił teraz jak wyglądają jego relacje z Axlem Rosem:

Wszystko trwało zapewne zbyt długo. Jednak na dany moment jest bardzo dobrze. Trzeba spróbować poradzić sobie z tymi negatywnymi emocjami, które ciągnęły się przez tak długi okres czasu.

Czy to oznacza, że Slash ma w planach powrót do macierzystej kapeli, zwłaszcza po tym, jak jej skład został osłabiony przez dwóch gitarzystów - DJ'a Ashbę i Bumblefoota? Muzyk wyznał, że nie może odpowiedzieć na podobne pytania. O czym jeszcze mówił Slash podczas przeprowadzonego z nim wywiadu?

To wszystko nie znaczy oczywiście, że artyści są sobie ponownie jak bracia. Jest to jednak pewien przełom, gdyż od lat nie można było nawet marzyć o podobnych, pozbawionych agresji i wrogości, wypowiedziach. Zastanawiające jest tylko to, co na to wszystko sam Axl, który jeszcze parę lat temu porównywał kolegę do bycia nowotworem. Być może wkrótce i on rzuci światło na kwestię tego, czy artyści ponownie są przyjaciółmi.

Chcielibyście, żeby Slash dołączył do Guns N' Roses?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.