Slash ma w kolekcji obrazy polskiej artystki, Marty Zawadzkiej

21.08.2020 13:08
Slash ma w kolekcji obrazy polskiej artystki, Marty Zawadzkiej Fot. Gonzales Photo/Terje Dokken/Photoshot/East News

Marta Zawadzka była niedawno gościem w programie "Dzień Dobry TVN", gdzie wyjawiła, że jej obrazy wiszą w domach gwiazd pokroju Slasha i Lewisa Hamiltona z Formuły 1.

Polska malarka Marta Zawadzka stała się popularna wśród światowych gwiazd. Jak sama wyjaśniła, jej obrazy mają w swojej kolekcji chociażby Slash, czy kilkukrotny mistrz Formuły 1, Lewis Hamilton.

Marta Zawadzka sprzedaje obrazy gwiazdom

Artystka pojawiła się niedawno w programie "Dzień Dobry TVN". W trakcie wywiadu przyznała w studiu TVN, że jej obrazy znalazły się w posiadaniu samego Slasha, gitarzysty Guns N’ Roses. Jak wyjaśniła, wszystko zaczęło w 2013 roku, kiedy to ich wspólna znajoma pokazała gitarzyście obraz Zawadzkiej. Slash kupił od niej obraz z podobizną Jimiego Hendrixa.

Przeczytaj także

Jak malarka opowiedziała w "Dzień Dobry TVN":

On jest bardzo dużym fanem sztuki. Jest z bardzo artystycznej rodziny, jego mama projektowała stroje dla Davida Bowiego, a ojciec projektował okładki płyt rockowych. W związku z powyższym on jest bardzo mocno osadzony w sztuce.

Potwierdziła, że Slash posiada jej cztery obrazy. Poza Hendrixem, gitarzysta ma jeszcze m.in. Lemmy’ego Kilmistera. Twórczość Zawadzkiej jest obecnie doceniana na całym świecie, a jej obrazy możecie kupić za pośrednictwem m.in. wiadomości prywatnej na Twitterze (szczegóły w powyższym tweecie).

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.