Slash ma w kolekcji obrazy polskiej artystki, Marty Zawadzkiej

21.08.2020 13:08
Slash ma w kolekcji obrazy polskiej artystki, Marty Zawadzkiej Fot. Gonzales Photo/Terje Dokken/Photoshot/East News

Marta Zawadzka była niedawno gościem w programie "Dzień Dobry TVN", gdzie wyjawiła, że jej obrazy wiszą w domach gwiazd pokroju Slasha i Lewisa Hamiltona z Formuły 1.

Polska malarka Marta Zawadzka stała się popularna wśród światowych gwiazd. Jak sama wyjaśniła, jej obrazy mają w swojej kolekcji chociażby Slash, czy kilkukrotny mistrz Formuły 1, Lewis Hamilton.

Marta Zawadzka sprzedaje obrazy gwiazdom

Artystka pojawiła się niedawno w programie "Dzień Dobry TVN". W trakcie wywiadu przyznała w studiu TVN, że jej obrazy znalazły się w posiadaniu samego Slasha, gitarzysty Guns N’ Roses. Jak wyjaśniła, wszystko zaczęło w 2013 roku, kiedy to ich wspólna znajoma pokazała gitarzyście obraz Zawadzkiej. Slash kupił od niej obraz z podobizną Jimiego Hendrixa.

Przeczytaj także

Jak malarka opowiedziała w "Dzień Dobry TVN":

On jest bardzo dużym fanem sztuki. Jest z bardzo artystycznej rodziny, jego mama projektowała stroje dla Davida Bowiego, a ojciec projektował okładki płyt rockowych. W związku z powyższym on jest bardzo mocno osadzony w sztuce.

Potwierdziła, że Slash posiada jej cztery obrazy. Poza Hendrixem, gitarzysta ma jeszcze m.in. Lemmy’ego Kilmistera. Twórczość Zawadzkiej jest obecnie doceniana na całym świecie, a jej obrazy możecie kupić za pośrednictwem m.in. wiadomości prywatnej na Twitterze (szczegóły w powyższym tweecie).

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.