Slash podzielił się z fanami fragmentem swojego nowego wydawnictwa

18.07.2019 10:22
Slash|undefined Fot. . Romana Makówka/Antyradio.pl

Gitarzysta Guns N' Roses przygotował dla fanów miłą niespodziankę. Muzyk udostępnił fragment koncertu, który pojawi się na DVD już we wrześniu 2019 roku.

Slash nie zwalnia tempa. Gitarzysta koncertuje razem z Konspiratorami i Guns N' Roses, wydaje nowe płyty i pracuje nad najnowszym krążkiem Gunsów. Trzeba przyznać, że artysta nie narzeka na nudę. Najnowsze wydawnictwo Slasha ma się pojawić już we wrześniu 2019 roku. Muzyk przygotowuje dla fanów płytę DVD i CD z trasy koncertowej, która promowała najnowszy album "Living The Dream". Materiał został zarejestrowany na jednym z koncertów w Londynie.

Slash udostępnił fragment swojego najnowszego wydawnictwa

Materiał będzie trwał 2 godziny. Fani będą mogli usłyszeć swoje ulubione utwory. Na płycie pojawią się piosenki nie tylko z najnowszego krążka gitarzysty, ale także z jego pierwszej solowej płyty, która ukazała się w 2010 roku.

Przeczytaj także

Slash podzielił się fragmentem najnowszego wydawnictwa pod postacią utworu "Anastasia", który znalazł się na albumie "Apocalyptic Love" wydanym w 2012 roku. Na scenie, obok gitarzysty jest Myles Kennedy, Brent Fitz, Frank Sidoris i Todd Kerns.

Tracklista koncertu DVD i CD "Living The Dream Tour"

 1. The Call Of The Wild
 2. Halo
 3. Standing In The Sun
 4. Ghost
 5. Back From Cali
 6. My Antidote
 7. Serve You Right
 8. Boulevard Of Broken Hearts
 9. Shadow Life
 10. We're All Gonna Die
 11. Doctor Alibi
 12. Lost Inside The Girl
 13. Wicked Stone
 14. Mind Your Manners
 15. Driving Rain
 16. By The Sword
 17. Nightrain
 18. Starlight
 19. You're A Lie
 20. World On Fire
 21. Avalon
 22. Anastasia

DVD i CD z koncertu Slasha ujrzą światło dzienne 20 września 2019 roku. Swój najnowszy album promuje również Duff McKagan, kolega Slasha z Guns N' Roses. Artysta wystąpi na koncercie w Warszawie już 22 sierpnia 2019 roku.

Zobacz także: Slash pomógł gitarzyście Aerosmith i uchronił go przed bankructwem

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.