Slash promuje Dodę na koncercie Guns N' Roses?

Kamil Kacperski
01.12.2017 13:51
Slash promuje Dodę na koncercie Guns N' Roses? Fot. kadry z wideo

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas koncertu Guns N' Roses w Los Angeles. Gitarzysta grupy, Slash, był ubrany w koszulkę Virgin, czyli zespołu, którego liderką jest Doda.

Nie od dziś wiadomo, że Slasha i Dodę łączy przyjaźń - w końcu wokalistka ze swoim zespołem zagrała jako support przed Guns N' Roses w lipcu 2017 roku, kiedy to grupa Axla Rose'a wystąpiła w Gdańsku. Teraz to gitarzysta się zrewanżował, zakładając koszulkę zespołu Virgin na koncercie GN'R w Los Angeles.

O niecodziennym procederze poinformowała na swoich social mediach sama wokalistka, która pod zdjęciem Slasha zapytała się swoich fanów „czy mają już oni swoją dziewicę?”:

Oczywiście wszystko zaczęło się w 2015 roku, kiedy to Doda wystąpiła ze Slashem podczas jego łódzkiego koncertu. Zaśpiewała wtedy „Sweet Child O' Mine” itak oto zaczęła się piękna przyjaźń między polską wokalistką, a amerykańskim gitarzystą.

9 lipca 2018 Axl, Slash i spółka zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Czy i tym razem na scenie dołączy do nich Doda? 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.