Slash z zespołem jako figurki w 3D

Małgorzata Wierzejewska
24.06.2015 10:50
Slash z zespołem jako figurki w 3D Fot. Staramba.com

Kochacie Slasha i jego zespół? Teraz możecie zabrać ich do domu! Zobaczcie nowe figurki od Staramba.

Wyglądają identycznie, jak w rzeczywistości. Tyle tylko, że są o wiele mniejsi. Można ich nosić w torebce, postawić na szafce przy łóżku albo zapewnić im wygodne miejsce na domowym regale. Figurki Staramba w 3D wzbogaciły się o nową kolekcję. To Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators!

foto: Facebook/ Staramba Fot. foto: Facebook/ Staramba

Figurki Staramba są wykonane z proszku gipsowego. Występują w czterech wariantach: 1:5, 1:7, 1:10, 1:15 i 1:20. Ceny są zróżnicowane i zależą od rozmiaru. Najdroższy jest Slash w skali 1:5. Taka figurka 3D kosztuje 399$:

foto: Staramba.com Fot. foto: Staramba.com

Zestaw Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators zawiera też między innymi grafiki z najnowszego album zespołu „World on Fire”. Jesteście ciekawi, jak powstają takie figurki 3D?

Producent skanuje wszystkich członków zespołu, a później drukuje ich identyczne miniatury. Wszystko odbywa się oczywiście za zgodą samych muzyków, którzy później czerpią profity ze sprzedaży figurek.

foto: Staramba.com Fot. foto: Staramba.com

Najtańsze i najmniejsze figurki z kolekcji 3D kosztują 39$. Zamówienia są wysyłane do klientów w ekskluzywnym pudełku wraz z certyfikatem autentyczności. Termin realizacji takiego zamówienia to 14 dni.

Slash ujawnia nowe szczegóły nadchodzącego albumu

Data premiery 4. albumu Slasha nie jest jeszcze znana. Następca „World on Fire” nie trafi na sklepowe półki wcześniej, niż w przyszłym roku. Wiemy natomiast, że na początku 2016 roku Slash zamierza ruszyć z pracami produkcyjnymi. W sieci pojawiły się informacje, że muzyk ma już napisanych kilka kawałków na nowy album.

Pracujemy nad materiałem. Po skończeniu trasy koncertowej, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem,skupimy się na pre-produkcji. To będzie na początku przyszłego roku. Do studia wejdziemy najpóźniej wiosną. Nowe kawałki są bardzo rytmiczne. Zobaczymy, co z tego wyjdzie, ale chciałbym pójść w takim kierunku.

Przypomnijmy, płytę „World on Fire” Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators wydali 10 września 2014 roku. Czekacie już na ich nowe wydawnictwo?

Małgorzata Wierzejewska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.