Slaves i Prong na Przystanku Woodstock 2017

Justyna Kierzkowska
06.02.2017 21:54
Slaves i Prong na Przystanku Woodstock 2017 Fot. Szymon Aksienionek/REPORTER/East News

Organizatorzy ujawnili nazwy kolejnych zespołów, które pojawią się na scenie w sierpniu 2017 roku w Kostrzynie nad Odrą. Do wybranych wcześniej grup dołączyły kolejne dwie kapele.

23. Przystanek Woodstock odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2017 roku. Pierwszą ogłoszoną gwiazdą imprezy stał się zespół Amon Amarth. Kolejno dowiedzieliśmy się, że na scenach festiwalu wystąpią również Trivium, Orange Goblin, The Exploited i Kyle Gass Band. Zobaczyć będzie można także zespoły The Qemists i Nothing But Thieves, które dołączyły do line-upu pod koniec stycznia 2017.

Slaves

To brytyjski zespół założony w 2012 roku w hrabstwie Kent, który gra surowego punk rocka z ostrymi, garażowymi riffami. Grupę tworzą perkusista i wokalista Isaac Holman oraz gitarzysta i wokalista Laurie Vincent.

Zespół został m.in. nagrodzony przez magazyny Kerrang! oraz NME, a jego debiutancki krążek „Are You Satisfied?”, wydany w maju 2015 toku otrzymał nominację donagrody Mercury. Po wydaniu drugiego albumu Slaves zatytułowanego „Take Control” i występach na festiwalach w Reading i Leeds, Slaves postanowił sprawdzić swoje siły także na zagranicznych scenach.

Prong

Prong to amerykański zespół, który powstał w 1986 roku w Nowym Jorku. Muzycy łączą ze sobą różne gatunki muzyczne, jednak wszystkie spod znaku ciężkiego uderzenia - thrash metal, industrial metal, crossover metal i hardcore. Skład grupy zmieniał się przez lata, a obecnie tworzą ją gitarzysta Tommy Victor, basista i wokalista Jason Christopher oraz perkusista Art Cruz. 

Na swoim koncie grupa ma 11 albumów studyjnych, z których ostatni, „X (No Absolutes)” ukazał się w 2016 roku, 1 album z muzyką live, 4 EP-ki, 1 koncertowe DVD oraz album z remixami.

Zamierzacie pojawić się pod sceną Przystanku Woodstock 2017?

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.