Slayer wyda płytę w rocznicę zamachu WTC

Marcin Krzysztof Wodynski
22.05.2015 15:49
Slayer wyda płytę w rocznicę zamachu WTC Fot. kadr z wideo

Nowa płyta zespołu będzie nosić tytuł Repentless. Następca World Painted Blood ukaże się 11 września 2015 roku. 

Oprócz podania daty premiery oraz tytułu Kerry King zapowiedział jakie utwory znajdą się na 11. studyjnym albumie Slayera.

Niektóre z kawałków fani już znają. „Atrocity Vendor” ukazał się na limitowanej wersji winyla „World Painted Blood”. Teraz zatytułowaliśmy go „Atrocity Vendor 2015”, ponieważ ma nowe ścieżki, nowy wokal, a Paul gra w nim na perkusji. Brzmi to naprawdę fajnie. Jest także nowa wersja „Implode”. Nagraliśmy też jeszcze raz singiel „When The Stillness Comes”.

Tytułowy utwór będzie pierwszym na płycie. King określa jako „Hannemanthem” czyli hymn ku czci zmarłego członka zespołu - Jeffa Hannemana. Gitarzysta opowiedział o nim i zdradził, co jeszcze znajdzie się na płycie.

Ten utwór jest cholernie szybki. Gdy go słuchasz, nie masz pojęcia co za chwilę się wydarzy. Oprócz tego na płycie będzie super ciężki kawałek „Vices”. Będzie też bardzo dynamiczny Take Control oraz „Cast The First Stone”, który także jest bardzo mocny.

Wokalista i basista Slayera, Tom Araya, wypowiedział się na temat tego, jak styl zespołu zmienił się pod wpływem nowych członków. Zapowiedział, że wcześniej fani wiedzieli, czego mogą się spodziewać po nowej płycie. Tym razem ma być zupełnie inaczej.

Zobaczcie oficjalną zapowiedź płyty, którą opublikował zespół:

 Repentless” nie jest jedynym albumem Slayera, który ukazał się 11 września. W 2001 zespół wydał tego samego dnia płytę  God Hates Us all”.

Album zostanie wydany za pośrednictwem wytwórni Nuclear Blast.

Marcin Krzysztof Wodynski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.