Slipknot i Korn grają Beastie Boys

Urszula Drabińska
26.01.2015 18:21
Slipknot i Korn grają Beastie Boys Fot. kadr z wideo

23 stycznia 2015 roku podczas koncertu w Londynie muzycy obu zespołów zaskoczyli wszystkich. Posłuchajcie „Sabotage” w ich wykonaniu!

O kolaboracji ze Slipknotem Korn poinformował na Instagramie zaledwie kilka godzin przed koncertem.

Hmmm…. Czy to możliwe, że Korn i Slipknot przerobią coś dziś razem w Londynie na Wembley Arena? Zobaczymy…

korn-zapowiedz-sabotage

Mimo tej zapowiedzi, gdy w czasie przeznaczonym dla Korna na scenę wkroczyli muzycy zamykający wieczór, większość publiki była zaskoczona. Chyba mało kto przed koncertem miał czas przejrzeć portale społecznościowe… Piosenka „Sabotage” zrobiła tym większe wrażenie.

Jonathan Davis w czarnej spódnicy, Corey Taylor oraz Shawn „Clown” Crahan w maskach (i z kijem baseballowym), a Jim Root z pomalowaną twarzą to nic nowego, ale gdybyście chcieli się przyjrzeć trzem ostatnim jeszcze nie do końca przebranym, w zwyczajnych ubraniach, to mamy dla Was inne nagranie z tamtego wieczoru. Niestety – uczciwie ostrzegamy – istnieje spora szansa, że zaraz zaczną Was boleć uszy.

Spodobała Wam się nowa wersja Beastie Boys? Korn zapowiedział już, że powstanie oficjalny koncertowy klip z tą piosenką. Kto wie, może pojawi się już 28 stycznia – dokładnie 21 lat po premierze singla?

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.