Snoop Dogg dał podwyżkę swojemu asystentowi ds. kręcenia jointów: "Jest inflacja!"

10.06.2022 13:38
Snoop Dogg dał podwyżkę swojemu asystentowi ds. kręcenia jointów: "Jest inflacja!" Fot. John Angelillo/UPI/Shutterstock/Rex Features/East News

Snoop Dogg to dobry chłopak - raper niedawno w ramach ciekawostki wyjaśnił, że niedawno jego asystent odpowiedzialny za kręcenie lolków dostał podwyżkę z powodu inflacji.

Asystent Snoop Dogga ds. kręcenia blantów dostał podwyżkę

Snoop Dogg i marihuana to trochę jak Kajko i Kokosz, Frodo i Sam, czy Asterix i Obelix - nierozłączny duet, który trudno sobie wyobrazić rozłącznie. Dlatego raczej nikt nie był zaskoczony, kiedy w 2019 roku raper wyjaśnił w rozmowie z Howardem Sternem, że zatrudnia na pełen etat PBR-a - personal blunt rollera. 

Polecamy

Pozycja nadwornego twórcy skrętów u Snoop Dogga była wówczas nawet nieźle płatna - raper zdradził, że jego asystent zarabia rocznie koło 40-50 tysięcy dolarów. Trudno też nie wspomnieć o dodatkowych profitach tej pracy. Siedzenie w studiu u Doktora Dre, obiady z Kendrickiem Lamarem, spacery z Kanye Westem, no i oczywiście bycie nietrzeźwym jest wręcz obowiązkowe.

O sprawie niedawno przypomniała strona Uber Facts na Twitterze i jak się okazuje, Snoop Dogg widzi, co się dzieje na rynku. Wszechobecna inflacja, która dotknęła właściwie cały świat spowodowała, że raper musiał dać swojemu asystentowi podwyżkę - niestety nie sprecyzował jak dużą:

Inflacja! Ich pensja poszła do góry.

Polecamy

Nie wiemy nawet, co można na ten temat dodać. Dyskografię Snoopa zamyka wydany w 2022 roku album "BODR (Bacc on Death Row)". 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.