Śpij spokojnie z Sex Pistols!

Magda Słomka
07.12.2015 14:06
Śpij spokojnie z Sex Pistols! Fot. materiały prasowe

Wiemy, że brzmi to naprawdę dziwnie, ale za moment przekonacie się, że naprawdę się da... Posłuchajcie Sex Pistols w wersji kołysankowej!

Ten zespół nigdy nie kojarzył Wam się z czymś spokojnym i nie wyobrażaliście sobie dorzucić kawałków Sex Pistols do swojej playlisty na sen? Pora to zmienić! Z pomocą przychodzi Wam projekt Twinkle Twinkle Little Rock Star, który niejednego rockmana (nie mówiąc już o jego dzieciach) ukołysał już do snu...

Tym razem przyszła pora na przerobienie przez „dobranockowy zespół” utworów z jedynej studyjnej płyty brytyjskiej kapeli - „Never Mind the Bollocks, Here's the Sex Pistols” z 1977 roku. Posłuchajcie coveru pierwszego singla promującego krążek, czyli „Anarchy in the U.K.” w usypiającym wydaniu!

To nie pierwszy, drugi czy nawet dziesiąty raz, kiedy Twinkle Twinkle Little Rock Star przerabia ostre kawałki na wersje, które pomogą oswoić dzieci z mrocznymi melodiami. Na koncie zespół ma już między innymi covery Type O Negative, Queens Of The Stone Age, Evanescence, Rage Against The Machine, Def Leppard, Faith No More i Megadeth.

Aby poznać resztę numerów Sex Pistols w postaci kołysanek, możecie zakupić całą płytę z interpretacją punkowych przebojów na tej stronie internetowej.

Tracklista:

 1. Holidays in the Sun
 2. Bodies
 3. No Feelings
 4. Liar
 5. Problems
 6. God Save the Queen
 7. Seventeen
 8. Anarchy in the U.K.
 9. Sub-mission
 10. Pretty Vacant
 11. New York
 12. EMI

Podoba Wam się taka wersja „Anarchy in the U.K.”?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.