Steel Panther wyda akustyczny album w 2016

Aleksandra Degórska
28.12.2015 18:32
|north Fot. kadr z wideo

Glammetalowcy nie zwalniają tempa i zapowiadają nowe wydawnictwo. Kiedy dokładnie możemy spodziewać się tego krążka?

Spragnieni nagrań od amerykańskiej kapeli? Już niedługo zespół zaprezentuje nowy album. Michael Starr oraz Stix Zadinia uchylili rąbka tajemnicy i zdradzili parę szczegółów dotyczących nadchodzącego wydawnictwa.

Kapela zamierza wydać w lutym 2016 roku akustyczny album. Nagranie powstało w październiku 2015 roku w studiu Swing House w Atwater Village w Kalifornii.

Wokalista wyznał, że na krążku znajdzie się parę premierowych numerów:

Nagraniu będzie towarzyszyć również DVD. Ukaże się na nim parę nowych utworów i nie mamy zamiaru ich wydać na jakimś innym krążku. Nagraliśmy je w wersji na żywo i tak je wydamy.

Przekonajcie się sami, jak kapela brzmi w wersji akustycznej:

Jak na razie muzycy nie chcą zdradzić, jakie utwory znajdą się na tym krążku. Nowa płyta ma już nazwę, jednak tego również artyści nie chcą ujawnić.

Mimo to Michael Starr zapewnia, że fani będą zadowoleni z tytułu nowego wydawnictwa:

Jest świetny. Walczyliśmy zawzięcie z wytwórnią odnośnie nazwy, bo chcieli oni byśmy ją zmienili. Powiedziałem: „Nie. Nic nie zmienię”. I tak też zrobiliśmy. Spodoba się Wam tytuł, jest cholernie seksowny.

Posłuchajcie, o czym jeszcze opowiedzieli muzycy Steel Panther:

Fanom nie pozostaje nic innego, jak cierpliwie czekać na nowe wydawnictwo. Ostatni studyjny krążek kapeli „All You Can Eat” ukazał się w 1 kwietnia 2014 roku. Album wylądował na pozycji 24. na liście Billboard 200.

Na początku 2016 roku zespół rusza z kolejnymi koncertami i już 7 stycznie zagra w Los Angeles. W sierpniu kapela zaprezentuje się przed niemiecką publicznością na Wacken 2016, zaś ostatni koncert w ramach tej trasy zaplanowany jest na 19 sierpnia 2016 roku w Niemczech.

Czy wielbiciele kapeli mogą liczyć na jakieś niespodzianki, jak chociażby takie jak w Des Moines, gdy na scenie pojawił się Corey Taylor? Nigdy nie wiadomo czego spodziewać się po tych glamowych artystach.

Chcielibyście usłyszeć nowy akustyczny album Steel Panther?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.