Sting zaśpiewał „Roxanne” z Kwartetem Golibrodów u Fallona

Magda Słomka
25.05.2015 15:51
Sting zaśpiewał „Roxanne” z Kwartetem Golibrodów u Fallona Fot. kadr z wideo

Wokalista The Police wystąpił w programie „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” wraz z zespołem The Ragtime Gals i samym gospodarzem programu. Zobaczcie, jak wypadli!

Sting zagościł w jednym z najpopularniejszych amerykańskich show w Stanach Zjednoczonych, czyli programie Jimmy’ego Fallona. Wokalista wystąpił wraz z zespołem The Ragtime Gals określanym jako Kwartet Golibrodów. Jest to męski kwartet wokalny śpiewający a capella.

Posłuchajcie, jak zabrzmiał „Roxanne” wykonany w typowo amerykańskim stylu w strojach przypominających paski gumy balonowej albo żelki! :)

Przebój pochodzi z debiutanckiej płyty The Police wydanej w 1978 roku – „Outlandos d'Amour”. Utwór opowiada o sytuacji z punktu widzenia mężczyzny zakochanego w prostytutce. Tytuł kawałka pochodzi od imienia postaci w sztuce literackiej „Cyrano de Bergerac”.

Piosenka uplasowała się na 388. miejscu rankingu „500 Utworów Wszech Czasów” magazynu „Rolling Stone” oraz na 85. w zestawieniu VH1 – „100 Najlepszych Rockowych Kawałków”. W 2008 roku „Roxanne” została wprowadzona do Grammy Hall Of Fame.

Jak podoba Wam się taka wersja „Roxanne”?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.