Sylwester 2020 z grupą KISS. Najdroższy bilet to koszt prawie 4 tysięcy złotych

23.11.2020 12:07
KISS Fot. AP/Associated Press/East News

Sylwester 2020 może jeszcze nie być stracony. Grupa KISS zaproponowała fanom wspólne świętowanie. Niestety ceny biletów nieco ostudzą Wasz entuzjazm.

Jeśli czekacie z niecierpliwością na koniec roku, mamy dla Was dwie dobre wiadomości. Do końca 2020 pozostał jedynie nieco ponad miesiąc, a tegoroczny Sylwester wcale nie musi być spisany na straty. Możecie spędzić tę wyjątkową noc z grupą KISS.

Sylwester 2020 z KISS!

Rok 2020 dał nam wszystkim w kość. Pandemia koronawirusa wpłynęła na każdą dziedzinę naszego życia. Utrudniła kontakt z bliskimi, zmieniła warunki pracy, korzystania ze służby zdrowia czy nawet robienia zakupów. Chyba wszyscy możemy zgodnie przyznać, że z ulgą pożegnamy dwie dwudziestki w dacie.

Chociaż władze w Polsce nie wprowadziły całkowitego lockdownu to premier Mateusz Morawiecki apelował, aby rozsądnie spędzić najbliższe święta. Poprosił o zostanie w domach i dzielenie tego czasu z najbliższymi. Podobnie wygląda sytuacja Sylwestra. Zwykle obchodzony hucznie podczas miejskich imprez masowych czy w głośnych klubach - w tym roku będzie wyglądał zupełnie inaczej.

Zobacz także

Fanów grupy KISS może pocieszyć fakt, że muzycy przygotowali na zakończenie roku coś specjalnego. Na tę okazję artyści wracają na scenę, aby zorganizować "największe wydarzenie" koncertowe 2020 roku. Nie zabraknie pirotechniki, rock and rolla i innych atrakcji. Jak zapewnia KISS, zespół nigdy nie traci czasu na imprezy "na małą skalę".

Sylwester 2020 z grupą KISS. Ile kosztują bilety?

Muzycy mają zamiar zaprezentować ogromną produkcję sceniczną. Jeszcze większą i bogatszą niż tę, którą wszyscy znamy. Koncert będzie śledzić ponad 50 kamer, które zapewnią widzom transmisję na żywo w jakości 4k.

Koncert KISS 2020 Goodbye odbędzie się 31 grudnia w Atlantis Resort w Dubaju. Jednak relację z wydarzenia będzie można obejrzeć z niemal każdego zakątka świata.

Bilety na Sylwestra z KISS można kupić za pośrednictwem strony kiss2020goodbye.com. Ceny nie należą do najniższych. Za pożegnanie 2020 roku w towarzystwie rokendrolowców musimy zapłacić od 49,99 do 999 dolarów za pakiet. To koszt około 190, a nawet 3800 złotych.

Jak czytamy na stronie KISS, w najdroższym pakiecie poza możliwością obejrzenia koncertu KISS na żywo, otrzymamy także "14 limitowanych, ekskluzywnych pamiątek" oraz wydawnictwo Blu-ray z zapisem występu. 

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.