Syn Krzysztofa Krawczyka również śpiewa. Posłuchaj jego coveru Marka Grechuty [WIDEO]

20.04.2021 11:58
Krzysztof Krawczyk Fot. TRICOLORS/East News

Posłuchajcie, jak syn Krzysztofa Krawczyka wykonał cover Marka Grechuty "Będziesz moją panią".

W związku z niedawną śmiercią Krzysztofa Krawczyka internauci co rusz odkopują ciekawe nagrania związane z twórczością muzyka oraz z jego rodziną. Okazuje się, że jego syn, Krzysztof Igor, odziedziczył po ojcu talent muzyczny. Czy brzmi tak samo jak jego znany ojciec?

Polecamy

Syn Krzysztofa Krawczyka również śpiewa. Posłuchaj jego coveru Marka Grechuty [WIDEO]

Syn Krawczyka i Haliny Żytkowiach chciał również poświęcić się muzyce, ale niestety w 1988 roku miał wypadek i zachorował na padaczkę. Mimo choroby jednak nie rezygnuje ze swojego marzenia i dzięki pomocy Stowarzyszenia Studio Integracji Krzysztofa Cwynara śpiewa i występuje.

Internauci odnaleźli nagranie występu syna Krzysztofa Krawczyka. Wystąpił on jakiś czas temu na koncercie w Łodzi "Krzysztof Cwynar zaprasza..." i wykonał cover Marka Grechuty "Będziesz moją panią". Pod nagraniem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy dotyczących tego występu. Czy i Wam się spodoba?

Tymczasem, jak podaje PAP, fani Krzyszfota Krawczyka tłumnie odwiedzają grób wokalisty na małym wiejskim cmentarzu w podłódzkich Grotnikach. W miejscu pochówku artysty, którego pogrzeb odbył się 10 kwietnia 2021, nieprzerwanie palą się znicze, pojawiają się pamiątkowe zdjęcia i podziękowania od wielbicieli jego talentu.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.